Diskusia s redaktorom:OJJ

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Než mi napíšeš...

Bugz archive icon.png

Pokud jsi na nic nenašel odpověď, přidej sekci vyplněním spodního pole a založením, nebo kliknutím na nápis Pridať tému nad stránkou. Odepíšu Ti tady a přijde k Tobě zmínka. Preferuji tykání a také slušné chování.


Dobre popoludnie.

Interdit[upraviť zdroj]

V mene slovenskej akadémie vied Vám chcem oznámiť žé nesuhlasíme s vymazaním dodatku v článku o Interdikte. Totiž to tento dodatok dával celý článok na pravú mieru a opravil chybu autora pôvodného článku.

S pozdravom Mgr. Zubák Chalás.

Zmena základného názvu hesla[upraviť zdroj]

Dobrý deň, po chybnom priradení informácii k Miroslavovi Removi mi nieje dovolené tieto informácie vymazať a pridať k novému heslu s názvom "Miro Remo". Miroslav Remo je otec Mira Rema, pričom Miro Remo používa skrátený tvar mena na odlíšenie. Informácie ku heslu "Miroslav Remo" sú tým pádom nesprávne a mali by byť súčasťou nového hesla "Miro Remo".

To jsem netušil. Postupuj dle rad nahoře. -OJJ 16:39, 25. máj 2017 (UTC)

Šachové[upraviť zdroj]

Ahoj, v Kategória:Stránky_s_chybami_v_referenciách máš šachové šablóny. Skús sa na to pozrieť. Díky!--Jetam2 (diskusia) 05:46, 18. august 2017 (UTC)

@Jetam2: Ono to bude tím, že tam mám řešení ve formě poznámky, která se ve finále zobrazuje v Portál:Šach/Informácie. ---OJJ 06:51, 18. august 2017 (UTC)
@Jetam2: Jinak nebráním se nápadům na vylepšení, pokud Tě napadá lepší možnost. -OJJ 07:01, 18. august 2017 (UTC)