Diskusia s redaktorom:Slejzy

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Zistili sme, že používaš Wikipédiu na reklamu alebo propagáciu. Wikipédia nie je priestorom na takéto účely! Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. V prípade opakovaného porušovania integrity encyklopédie budeme nútení zablokovať Ti redaktorský prístup do Wikipédie. Ďakujeme.

--Wookie (diskusia) 15:37, 13. apríl 2013 (UTC)

jasne, uvedomil som si to neskôr, takže som to potom upravil bez odkazov, ale bol si veľmi rýchly, takže ani nevieš, čo si zmazal... to, čo tam máte teraz o mandalách je neúplné, nemá to ani hlavu ani pätu a zbytočne tým zavádzate ľudí... som v tomto smere profesionál a chcel som Vám to trochu oživiť a vrhnúť aktuálny moderný pohľad na vec... keď nemáš záujem, tak kašlem na to, milý priateľ:) hraj sa tu na svojom piesočku...

Mandala[upraviť kód]

Ahoj Slejzy a vitaj. Pridaj prosím k svojmu textu zdroj, vrátime ho do článku. --–Bubamara 16:39, 13. apríl 2013 (UTC)
http://sk.wikipedia.org/wiki/Wikipédia:Externé_odkazy#Na_ak.C3.A9_.C4.8Fal.C5.A1ie_str.C3.A1nky_mo.C5.BEno_odkazova.C5.A5
Uzivatel si tu propaguje vlastnu stranku, prostrednictvom ktorej predava mandaly http://www.mandala-fengshui.eu
z hore uvedeneho odkazu
Na čo neodkazovať
Rozhodne je nevhodné umiestňovať odkazy, ktoré slúžia ako reklama na čokoľvek. Pridávať odkazy na svoje vlastné stránky je taktiež veľmi nevhodné.
Odkazy na stránky, ktoré slúžia na predaj niečoho, ak nespĺňajú niektorý z dôvodov uvedených vyššie.--Wookie (diskusia) 16:44, 13. apríl 2013 (UTC)