Diskusia s redaktorom:Traktorak1

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zdravím. Ad [1]: 1. na wiki sa nevenujeme vešteniu budúcnosti – čo kedy zrejme bude/nebude, 2. strana zatiaľ v registri MV SR (ktorý je autoritatívnym zdrojom ohľadom politických strán) nefiguruje [2], takže je irelevantné uvádzať k nej dátumy vzniku a pod. --Teslaton (diskusia) 17:39, 6. august 2019 (UTC)


Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Teslaton (diskusia) 16:56, 13. september 2019 (UTC)

Skutočne si (resp. ste [3]) presvedčený, že 100x opakovaný žart je fakt stále vtipný? --Teslaton (diskusia) 16:56, 13. september 2019 (UTC)


Stop hand nuvola orange.svg Upozornenie
Opakovane sme zistili, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne sme ho opätovne odstránili. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, pieskovisko a riaď sa na ňom uvedenými pokynmi, pretože pokusy v článkoch zvyčajne rýchlo mažeme. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri stránku Vitajte vo Wikipédii. V prípade opakovaného porušovania integrity encyklopédie Ti zablokujeme redaktorský prístup do Wikipédie! Ďakujeme za pochopenie.

--Teslaton (diskusia) 18:46, 16. september 2019 (UTC)

Stop hand nuvola black.svg Oznam!
Tvoj redaktorský prístup k Wikipédii bol dočasne zablokovaný z dôvodu poškodzovania integrity encyklopédie, ktorý nazývame vandalizmus. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, pieskovisko, pretože pokusy v článkoch zvyčajne rýchlo mažeme. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Teslaton (diskusia) 12:35, 1. október 2019 (UTC)

Zdroje[upraviť kód]

Zdravím! Vďaka za úpravy a aktualizácie SaS (a iných). Bolo by však fajn k nim pridať zdroje. Tu existuje citačný nástroj, ktorý je jednoduchý na použitie, stačí doplniť len url (ak čerpáš z online zdroja) a šablóna sa predvyplní sama. Citáciami budú tvoje úpravy ešte prínosnejšie. Vďaka!--Jetam2 (diskusia) 17:43, 9. október 2019 (UTC)