En nombre del amor: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odobraných 1 422 bajtov ,  pred 11 rokmi
mozne porusenie autorskych prav
(aktualizácia)
(mozne porusenie autorskych prav)
Televízia [[TV JOJ|JOJ]] oznámila, že na jej druhom kanáli [[JOJ Plus]] bude vysielať En nombre del amor od [[24. augusta]].
 
{{Porušenie autorských práv|zdroj=http://medialne.etrend.sk/vsetky-media-spravy/priekopnicka-telenoviel-na-slovensku-je-spat-v-novom-seriali-na-joj-plus-video.html}}
==Príbeh==
Paloma Espinoza de los Monteros prišla pri dopravnej nehode o rodičov, a tak zostala na milosť svojich tiet Carloty a Macareny de los Monterosových. Hoci Macarena svoju neter úprimne ľúbi, je príliš slabošská na to, aby vystúpila proti svojej zákernej sestre Carlote, ktorá Palomu rada citovo trýzni. Paloma tak rezignovane prijme skutočnosť, že až do dospelosti bude akýmsi Carlotiným polovičným väzňom. Útočisko nachádza v ženskom kláštore, kde študuje a kde si nájde dobrú priateľku Rominu, odbojnú spolužiačku a susedku.
 
Roky prejdú a Paloma s Rominou vyrastú na príťažlivé mladé slečny. Ich nerozborné priateľstvo však dostane trhliny, keď do ich životov vstúpi láska. Romina začne chodiť s Emilianom Sanzom, ktorý sa do mesta práve prisťahoval, on však má záujem aj o Palomu. Paloma si zase začne tajný vzťah s Iñakim, španielskym mladíkom. Teta Macarena sa konečne rozhodne ísť proti sestre a podporuje neterinu romancu.
 
Paloma začne klásť otázky. Prečo si Macarena až teraz dovolila čeliť Carlote, keď dosiaľ žila pod jej nadvládou celé dlhé roky. Paloma zistí, že Macarena skrýva desivé tajomstvo. Čoskoro však Iñaki a Macarena zomrú za tajuplných okolností. Paloma nájde útechu v priateľstve s Emilianom, ich kamarátstvo však prerastie v lásku, čo raz navždy zničí priateľstvo s Rominou. Potom do jej života vstúpi kňaz, otec Cristobal. Má silnú väzbu so všetkými Carlotinými klamstvami a intrigami.
Kto vie, čo všetko sa stane '''v mene lásky'''...
 
[[Kategória:Telenovely z 2008]]
43 132

úprav

Navigačné menu