Helloween: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odobraných 22 bajtov ,  pred 3 rokmi
chýba zhrnutie úprav
26. Decembra 2009 vyšiel kompilačný album ''[[Unarmed – Best of 25th Anniversary]]'' v Japonsku. V Európe vyšiel 1. Februára nasledujúceho roku. Obsahuje desať najikonickejších piesní skupiny nahratých v rôznych hudobných štýloch. Skladba The Keeper's Trilogy je dlhá 17 minút a kombinuje piesne "Halloween", "Keeper Of The Seven Keys" a "The King for 1000 Years". Nahraná bola v Prahe a je na nej počuť sedemdesiatčlenný symfonický orchester.
 
Helloween vydali ďalší silný album v roku 2010 pod názvom 7 Sinners. 5. Aprílaapríla 2010 bolo oznámené, že nahrávka dosiahla "zlatý status" v Českej republikeČesku.
 
V roku 2012 opäť vydali do štúdia, aby nahrali svoj štrnásty album Straight Out Of Hell, ktorý vyšiel v roku 2013.
 
V októbri roku 2014 bolo oznámené, že skupina pracuje na ďalšom albume s názvom My God-Given Right. Album vyšiel v roku 2015. Skupina okomentovala jeho obsah takto:<blockquote>"Nechceli sme, aby tridsiate výročie od založenia Helloweenu sprevádzal depresívny album. Väčšina piesní na albume je "Happy, happy Helloween", no album obsahuje aj zopár serióznejších kúskov."</blockquote>Album My God-Given Right získal zlaté ocenenie v Českej republikeČesku.
 
Po albume skupina vydala knihu s názvom Hellbook, v ktorej je opísaná celá história skupiny vrátane pravdy o odchode Kai-a Hansena a Michaela Kiskeho.

Navigačné menu