Diskusia s redaktorom:Bohemianroots

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Ahoj, Bohemianroots. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 248 495 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Príručka Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Obsah Pomocníka Kaviareň
(diskusia redaktorov)
Často kladené otázky Päť pilierov Wikipédie
Wikitext Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu lište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Wizzard


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Ahoj, nie si náhodou ten Bohemianroots zo skyscrapercity.com? :) --Wizzard 16:23, 2. október 2007 (UTC)[odpovedať]

Ne, bohužel nevím o co jde. To je to virtuální město? Na české Wiki mám nick Aqualung, na en a ostatních Bohemianroots, protože na en jsem si registroval nick Aqualung asi v 2005 a heslo zapomněl.

Jinak dík za opravy mého pravopisu. Jestli by ti to nečinilo potíže, mohl bys rozšířit článek Litice (hrad) podle cs wiki? Zdraví

Nie je to virtuálne mesto, ale fórum o mrakodrapoch a architektúre, ak chceš pozri skyscrapercity. Pozriem ten článok, možno aj preložím :) --Wizzard 18:20, 2. október 2007 (UTC)[odpovedať]

Ahoj !!! O pánovi Albertovi toho moc neviem, lebo nebol entomológ. Je síce pravda, že bol chirurg, ale ja sa zaoberám iba entomológmi - (viď. zoznam slovenských entomológov, ale napísal som i zoznamy väčšiny českých entomológov na slovenskej Wikipédii). K dr. Albertovi som pridal iba odkaz o jeho biografii, ktorá vyšla u vás v roku 2004. Ahoj !!--Karolko 11:51, 22. február 2009 (UTC)[odpovedať]