Diskusia s redaktorom:Dan~skwiki

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Dan~skwiki. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 232 237 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Adrian


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Články o uliciach[upraviť kód]

Ahoj Dan, aj ja ťa vítam vo Wikipédii, som rád, že máme ďalšieho usilovného redaktora. Všimol som si však, že pridávaš články o uliciach, ktoré obsahujú len informáciu, kde sa ulica nachádza. Takéto články už nevytváraj, nemajú totiž encyklopedický charakter, ako sa dočítaš v článku Wikipédia:Čo_Wikipédia_nie_je#Wikipédia nie je databáza všetkých informácií. Na túto tému sa viedla diskusia (Wikipédia:Krčma/Rôzne/Archív 2005#Ulice), pri ktorej sme sa dohodli, že takéto články už akceptovať nebudeme, hoci existujúce články nezmažeme (a jeden z tých existujúcich ťa pravdepodobne inšpiroval k pridávaniu ďalších). Aby si to nepochopil zle, na článku o ulici nie je nič zlé, ak je rozsiahly, hovorí napríklad niečo o názve, histórii, zaujímavých budovách či udalostiach na ulici, a ak poznáš takéto info, pokojne článok vytvor. Čo sa týka tvojich ďalších úprav, pokračuj v člákoch s vojnovou tematikou ak sa ti páči. Tiež som si všimol, že k jednotlivým rokom priraďuješ osobnosti. Zatiaľ nemáme redaktora, ktorý by to systematicky robil, taže ak sa ti to páči, si vítaný. A samozrejme prispievaj na akukoľvek inú tému :) Helix84.JPG helix84 16:54, 9 október 2005 (UTC) P.S. Zabudol som dodať, že niektoré názvy píšeš nesprávne -- napr. "Moyzesová" má byť v skutočnosti "Moyzesova".

Dakujem za privítanie! Tu diskusiu o uliciach som si bohužiaľ nevšimol a tak som zostal v nevedomosti. Dúfam že som nenarobil problémy tými článkami o uliciach, už sa toho vyvarujem a budem si dávať pozor aj na gramatiku :) . Ďakujem za upozornenie. --Dan 17:01, 9 október 2005 (UTC)

Your account will be renamed[upraviť kód]

08:16, 20. marec 2015 (UTC)

Renamed[upraviť kód]

11:04, 19. apríl 2015 (UTC)