Diskusia s redaktorom:Fbossani

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Fbossani. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 232 211 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Wizzard


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

rytina[upraviť kód]

ahoj, ten obrázok rytiny kláštora vo Veľkých Lovciach môžeš nahrať na commons, a dať k tomu licenciu staré dielo PD-old (ak sa dobre pamätám) (kedže je to rytina z 18 storočia).Peter439 20:43, 14. júl 2007 (UTC)

joj, keby som vedel ako, tak to aj urobim. som rad, ze som to zvladol dat na SK... je to dost komplikovane...

Ak mi pomozes, rad sa to naucim... Fero

je to to isté ako ked si nahral ten obrázok na sk (použil si vľavo ponuku "Nahrať súbor", len teraz ten istý súbor nahráš cez ponuku vľavo "Nahrať na Commons" a postupuješ podľa pokynov.

P.S. na commons musíš byť zaregistrovaný, obrázok musí obsahovať licenciu (vyberieš z rolovacej ponuky "Autor zomrel pred viac ako 70 rokmi" . Commons je taká úschovna volných obrázkov a hudobných súborov, ak tam nahráš obrázok, obrázok bude automatický prístupný(je zobraziteľný) na všetkých jazykových verziách wiki, en, de, cs,hu,,,,, Ak nahráš obrázok na sk-wiki (cez ponuku "Nahrať subor") obrázok je viditeľný len na sk-wiki. ahoj a vela zdaru.Peter439 22:19, 14. júl 2007 (UTC)

{{na Commons}}

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:Erb Velke Lovce.jpg[upraviť kód]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:Erb Velke Lovce.jpg. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka. AtonX 21:19, 6. september 2007 (UTC)