Diskusia s redaktorom:Jaslovsky

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Oľga Záblacká[upraviť zdroj]

Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.


Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Lalina (diskusia) 19:29, 29. január 2016 (UTC)[odpovedať]

InZine[upraviť zdroj]

Prosím ťa, nemohol by si doplniť viac informácií do článku InZine, tak aby spĺňal kritériá kvality? To čo tam teraz je sú informácie z verejne dostupných internetových zdrojov, ktoré tam vkladali pravdepodobne vaši čitatelia. Myslím si, že by pomohli konkrétne informácie o redakcii, vzniku / zániku a počte návštev. Ďakujem. --Starekolena (diskusia) 08:42, 30. apríl 2016 (UTC)[odpovedať]