Diskusia s redaktorom:Neon9

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zdravím. Ad úpravy v čl. kapitalizmus: pozri si pls. niečo o prispievaní do encyklopédie, v prvom rade veci ako neutralita, overiteľnosť, spoľahlivé zdroje. Voľná tvorba sem nepatrí. --Teslaton (diskusia) 11:07, 16. jún 2019 (UTC)

Číslovanie vlakov[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Číslovanie vlakov, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

---OJJ 09:33, 18. jún 2019 (UTC)

Kapitalizmus podľa marxisticko-leninskej filozofie - Predmonopolistický kapitalizmus[upraviť kód]

Dobrý deň, Váš príspevok nazvaný Kapitalizmus podľa marxisticko-leninskej filozofie - Predmonopolistický kapitalizmus nespĺňa viaceré kritériá, ktoré sú kladené na články Wikipédie. A je nutné ho preto zmazať. Pre budúcnosť si prosím pozrite Wikipédia:Päť pilierov, neutralita, overiteľnosť, spoľahlivé zdroje. Na toto ste bol upozorňovaný už dávnejšie.--Pelex (diskusia) 21:04, 22. jún 2019 (UTC)

Ani to srandy[upraviť kód]

Len ho skúste zmazať uvidíte Neon9 (diskusia) 07:10, 23. jún 2019 (UTC)

![upraviť kód]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Dopustil(a) si sa konania, ktoré Wikipédia definuje ako osobný útok. Osobné útoky urážajú Tvojho oponenta, útočia naň ako na osobu, poškodzuješ tým projekt, odradzuješ ostatných a v prvom rade sú Tvojou zlou vizitkou. Diskutuj vecne a argumentuj iba priamo k problému, žiadne narážky ani zosmiešňovanie. Ďakujeme.

-OJJ 11:45, 23. jún 2019 (UTC)