Diskusia s redaktorom:Petopost

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

Vasiľ 21:18, 8. december 2010 (UTC)[odpovedať]

Prosím, prečítajte si ako upravovať stránky. Kvôli vkladaniu syntaktických nezmyslov vám dávam 2 hodiny blok. Medzitým, prosím pozrite si odkazy Pomoc:Obsah a Wikipédia:Príručka. Vasiľ 21:22, 8. december 2010 (UTC)[odpovedať]

Ahoj, nepridavaj opakovane obrazky bez slobodnej licencie (z aktuality.sk). Ber to ako posledne varovanie pred blokom. --Wookie (diskusia) 21:45, 11. január 2013 (UTC)[odpovedať]


Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Pe3kZA 11:01, 27. júl 2016 (UTC)[odpovedať]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Peter Poch, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 11:57, 2. január 2017 (UTC)[odpovedať]

The Backwards[upraviť zdroj]

Ako je to s filmom Ak premiéru mal bolo by lepšie informácie prehodiť do minulého času ako vymazať? Vďaka.--Jetam2 (diskusia) 10:49, 21. júl 2018 (UTC)[odpovedať]