Diskusia s redaktorom:Sevela.p

  z Wikipédie, slobodnej encyklopédie

  Redirect arrow without text.svgSevela.p (cs.wikipedia.org)

  Tournesol.pngAhoj, Sevela.p. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
  Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 242 855 článkov.

  Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

  Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

  Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
  (miesto pre experimenty)

  Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
  (diskusia redaktorov)
  QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
  Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

  Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

  Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

  Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
  Za uvítací výbor: Bubamara


  If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

  Giancarlo Judica Cordiglia[upraviť zdroj]

  Bonsoir je suis italien, j'ai creè cette voice de Wikipedie, peut vous aidez-moi? merci bien--Lodewijk Vadacchino 20:50, 21. december 2007 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Commonscat[upraviť zdroj]

  Ahoj Sevela.p. Pri pridávaní odkazov na commons používaj prosím zaužívaný systém:


  == Iné projekty ==
  {{Projekt|commonscat=Názov stránky}}


  Všetko dobré, --Pescan 13:06, 16. marec 2011 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Ahoj, na to jsem zapomněl, protože to naráz přidávám do všech wikipedií, kde je článek o daném tématu, ale budu se snažit u slovenštiny používat váš systém. Dík za upozornění. --Sevela.p 14:01, 16. marec 2011 (UTC)Odpovědět[odpovedať]
  Opakovane prosím o to isté… --Pescan 12:24, 28. marec 2011 (UTC)Odpovědět[odpovedať]
  Aha, to musím dávat ještě do samostatné sekce? Ok, ale fakt nechápu proč to musíte mít jinak než všude. Přidávám odkazy na Commons současně na mnoho dalších Wikipedií a nikde to takto nevyžadují. A nejsem sám, spousta lidí takto přidává odkazy na Commons napříč všemi Wikipediemi, ale budu se tedy snažit...--Sevela.p 14:31, 28. marec 2011 (UTC)Odpovědět[odpovedať]
  {{Projekt}} umožňuje súčasne pridávať odkaz aj na wikisource, wiktionary, wikispecies, wikibooks a wikiquote. Nie je iba prostou náhradou commonscat či commons. Vasiľ 14:34, 28. marec 2011 (UTC)Odpovědět[odpovedať]
  Já chápu k čemu to je, ale pokud je tam jenom jeden odkaz, tak úplně stačí {{Commonscat}}. Tak je to běžná praxe všude i české Wikipedii, kde používáme {{Sisterlinks}}, ale jen pokud je tam víc než jeden odkaz na sesterské projekty.--Sevela.p 21:08, 28. marec 2011 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

  Ahoj Sevela.p!

  Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

  Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

  Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

  Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

  PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

  Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017