Diskusia s redaktorom:ShizukaNaAme

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, ShizukaNaAme. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 234 573 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Wizzard


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Mai Jamaneová[upraviť kód]

Prosím ťa, nepresúvaj tento článok a pozri si napríklad túto diskusiu. Mz 19:16, 8. november 2006 (UTC)

Problém so zdrojom obrázka Image:Mai2.jpg[upraviť kód]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:Mai2.jpg. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka.

Stejně tak obrázek Image:Photo mai 2.jpg.

Tlusťa 21:57, 8. november 2006 (UTC)

Mai Jamane[upraviť kód]

Napriek prečítaniu si príspevkov do diskusie mám niekoľko výhrad: za prvé, myslím si, že pridávanie prípony -ová je úplne zbytočná deformácia mena. Videla som už množstvo kníh, v ktorých boli japonské ženské mená napísané bez tejto prípony. Mai Jamaneovú by som ešte prežila, ale prepáčte, Joko Kannoová?!! Videli ste vôbec niekedy v živote niekde napísané Joko Ono, alebo nebodaj Joko Onoová? A za druhé, keď už chcete tak silou mocou opravovať moje "chyby", tak to aspoň prosím robte poriadne a dajte si tú námahu, že si zistíte, či je "Džune Čiki Čikuma" žena alebo muž - tej ste totiž -ová nepridali. A tiež je zaujímavé, že potom, čo bola Mai Jamane ostetnatívne presťahovaná na Mai JamaneOVÁ, ste upravili Mai Jamane na Mai Jamaneovú iba v prvom odstavci - v dolných odstavcoch som našla nie že Mai Jamane, ale dokonca Mai Yamane. Prepáčte, ale toto ma fakt naštvalo.

Transkripcia[upraviť kód]

A ešte jedna vec: nie som proti slovenskej transkripcii, ale prepáčte, buď píšme všetko buď po slovensky alebo po anglicky: napríklad názvy jej CDčiek ste nechali v anglickej transkripcii, zatiaľčo jej meno ste museli za každú cenu skomoliť.