Diskusia s redaktorom:TINKO

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Šablóny[upraviť kód]

Ahoj, vytváraš šablóny, kde dávaš zlé wikilinky. Napríklad v šablóne k trati Žilina – Rajec nie je stanica Zbyňov (viď foto v článku o trati) a ani množstvo iných - ide len o zastávky. Podľa toho by sa mali vytvárať aj linky v šablóne, ktorá bude inak nepoužiteľná. Konkrétne na tejto trati sú stanice v ZA, ZA-Záriečí, Poluvsí, Raj. Tepliciach a v Rajci, ostatné obce majú len zastávky a perón. Niektoré trate majú v článkoch uvedené, ktoré sú zastávky a ktoré stanice. Veľa chuti do práce :-) --Pe3kZA (diskusia) 15:41, 30. október 2012 (UTC)

Poznámka[upraviť kód]

Ahoj, všimol som si, že robíš články o hlavných staniciach miest. Obsahujú však strašne málo informácií, v podstate v tejto podobe ani nemajú nárok na to byť samostatnými článkami. Chcelo by to text rozšíriť, inak sa môže stať, že ich ja alebo niekto iný popresúva do článkoch o mestách. S pozdravom --Rádiológ diskusia 15:23, 19. november 2012 (UTC)

Pridám sa ku kolegovi. Napríklad v stanici Trenčianska Teplá prebieha(la) rekonštrukcia. Stačí vyhľadať a dodatočné informácie sa nájdu. Veľa zdaru! --Jetam2 (diskusia) 08:02, 6. október 2013 (UTC)

Upozornenie[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Železničná stanica Púchov, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.
Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Železničná stanica Trnava, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

Takto by to nešlo, jednovetové články sa tu mažú. --Saskardin diskusia 10:52, 24. október 2013 (UTC)