Preskočiť na obsah

Rebeli (seriál)

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Rebeli
Slovenský názov Rebeli
Originálny názov Rebelde
Žáner telenovela
Námet Pedro Damián
Krajina Mexiko Mexiko
Produkcia
Dĺžka časti 45 minút
Vysielanie
Pôvodné 2004-2006
Televisa
Slovenské 2009-2011
TV Doma
Obsadenie

Rebeli (orig. Rebelde) je mexická telenovela produkovaná Televisa. Jej pôvodný dátum vydania bol 4. október 2004. Na Slovensku začala vysielať 31. augusta 2009 na TV Doma.

Synopsa[upraviť | upraviť zdroj]

" Elite Way School " je exkluzívny súkromné ​​školy , kde medzinárodne uznávaných prvotriednych teenageri sú nielen vysoká úroveň vzdelania , ale sociálne kontakty , ktoré zaisťujú úspešnej budúcnosti . Škola má štipendijný program pre nízkopríjmové mládež s vynikajúcou akademickej alebo športové , ale len málo z nich sa podarí , aby absolvent , pretože sú sledované tajnej spoločnosti s názvom " The Lodge " , ktorého účelom je chrániť " čistotu " privilegované triedy . Medzi skupine chlapcov , ktorí prídu do klubu lete predchádzajúceho školského roka sú Mia , Miguel , Diego a Roberta , štyria mladí muži , ktorí , napriek svojej veľké rozdiely , sa objaviť niečo , že zjednotí na sociálnych predsudkov , jeho veľká láska k hudbe .

Roberta je dcéra slávneho speváka banda neznáša pravidlá , konvencie a vyrastajú v tieni svojej matky , pochybovať aj ich krásu a ich obrovský hudobný talent . Michael pochádza z mesta Monterrey a štúdií na univerzite na štipendium , ale jeho skutočným cieľom nie je , aby sa kontakty , ktoré vám pomôžu šplhať po spoločenskom rebríčku , ale pomsta na muža , ktorého viní za skazy a smrti jeho otca . Jeho život sa zdá rúcať , keď zistí , že je otcom dievčaťa , ktorú miluje , Mia .

Pre Diego , syn významného politika , hudba je len koníček . Z dieťaťa , vie , že jeho osud je politika a zdedila arogantný a panovačný postoj svojho otca , ktorého obdivoval viac než ktokoľvek iný , a ktorý nie je nikdy spokojný s výsledkami Diegu . Mia je dcéra prestížne módne podnikateľ , a ako taký , neznáša pachuť . Je populárny , veselá a odchádzajúce , ale cukor hrad kúsky , kde bude žiť s vedomím , že jej otec je v láske so ženou , on zvažoval strašne vulgárne , Alma kráľ , matka Roberta .

Títo štyria mladí muži a všetci jeho spoločníci , žijú v univerzitných skúseností , ktoré budú formovať ich duševný a mravný vývoj , a spochybňujú hodnoty ich rodín pod vplyvom nového učiteľa , Enrique Madariaga , slávny spisovateľ , bývalý kolega z vysokej školy , ktorý tiež z nich , ako etiky a ľudskej dôstojnosti je určená k ukončeniu Lodge . " Rebel " je príbeh o mladosti , dospievajúci , ktorí otvoria svoje oči pred realitou sveta v prostredí , kde sa elitnej hodnotenie výkonu , konvencionalismus a majetku , a kde najsilnejší duchovia budú musieť bojovať o právo cítiť , milovať , až do konca sociálne bariéry a byť sám sebou .

Rebel 2. sezóna

Gandia inštaláciu kamier v škole sledovať , čo sa stane . Riadiaci výbor pre vysoké školy bude klásť väčší dôraz na šport a Gandia bude vykonávať niekoľko plánov v nádeji , že študenti plynúcej " prebytočnú energiu " Majú vo fyzickej aktivite . Tiež sa snaží " odzbrojiť " na " problémové miesta " , núti študentov k zmene pravidelne spolubývajúci a nabíjanie im ďalšie úlohy , ako je , napríklad , sponzor študentov z nižších ročníkov .

Štvrtého ročníka vrátil z dovolenky a ísť do piateho niektoré komplimenty a mnoho nových sny splniť . V priebehu minulého roka sa podarilo upevniť ako skupina aj cez individuálne a sociálne rozdiely . Toto spojenie bude testovaný so vstupom chalanov tento rok sú začlenené do štvrtého ročníka Elite Way .

Prvý v zozname nových chalanov je bratranec Thomas , Leonardo , mladý provinčné , ktorí aj napriek svojej akademickej obmedzenia , získal štipendium pre jeho veľké atletické schopnosti . Sexy a zvodná neúmyselne ľahko sa integruje Miguel skupinu a stáva trofej vyhľadávaný väčšina chicas.Otro nováčik Rocco je alternatíva , ktorá sa cíti mimo a nad všetky ostatné , a ktorí generuje konflikty v skupine chlapcov . Ďalšie na zozname je Iñaki , chlapec elitársky a znížil k pokusu o pripojenie ku skupine Diegu . Je toho názoru , neodolateľný pre opačné pohlavie a pokúsiť sa dobyť Mia a slnko , ale nakoniec sa Bianca , ktorá tým , že jeho nevine a nezrelosti , je absolútne očarujúca .

Kedy Mia sa vracia z dovolenky narazí na nepríjemné prekvapenie , pretože existuje viac dievčat vo vašej spálni ... Vico Celi a Pilar , ktoré boli pridané , a nové dievča , Sun , ktorý okamžite nastaviť poplašné zvony zvoní Mia . Sol je krásny a zvodný model , ktorý vážne ohrozuje privlastniť si jeho miesto ako najkrajšie dievča a vyhľadávaný školy . To spôsobuje mnoho problémov medzi nimi , ale najhoršie je , že Sol Mine si niečo , čo nebolo možné ju oddeliť od Celina .

Naše postavy sa menili v priebehu prázdnin . Mia a Miguel prežil krásny sen o láske , sen , hrozí sa stať nočnou morou pre návrat do " reálneho sveta " . Rozdiely medzi nimi sú viditeľné ešte raz a napriek tomu , že je šialene zamilovaná , nedostatočnej prepracovanosti oboch znamená , že v určitom okamihu v histórii , nemôžu zostať spolu . Mine odmieta opustiť svoj ​​" sklenený box " , kde je všetko , ako chce , keď Miguel sa bude snažiť presadiť svoju nezávislosť . Časom je detský sen svet rozbité na kúsky , a ona sa stane veľmi odlišné dievča .

Roberta a Diego znova so smrteľnými nepriateľmi . Harmónia dosiahnuť na konci minulého roka , je preč . Na prelome vysnívanú cestu s priateľmi , Diego dostane ranu , z ktorého nedosiahol obnoviť : jeho otec mu povie , že matka opustila obaja kvôli inému mužovi . Diego nevie , že jej otec klamal a je sklamaný , veriť , že obe ženy Most Wanted , jej matka Roberta , dali späť. Váš prvý impulz je na vine sám pre vieru v hodnoty , ktoré prenášaných a podvedome začne správať ako jeho otec presvedčený , že koncept , ktorý má u žien je to úplná pravda .

Roberta medzitým zabudol snaží Diego . Domnievam sa , že jej city k nemu boli výsledkom ich nezrelosti , a začne vzťah s Žiačky šiestej triedy s názvom Roger . Roberta spurný osobnosť podstúpi zmenu v tomto novom roku , a podarilo sa mu nasmerovať svoju energiu k charitatívnej činnosti . Namiesto toho , aby sa sťažovať až teraz chce robiť niečo zmeniť svet . Jeho život sa zase s výskytom profesora Martina Reverte , nový učiteľ , ktorý bude znieť veľmi skryté vo vnútri reťazca Roberta . Dolores tiež vstupuje do školy , mladšia sestra Lupita priemer . Lola je čierna ovca rodiny , a keď sa dozvie , že každý miluje svojho " milovaného " nevlastnú sestru pre svoju jednoduchosť a dobré srdce , snaží sa zo života peklo . Ďalšou novou tvárou v škole je Bianca , veľmi vyhradené holka robí dobrí priatelia s Lolou a Inaki bláznivo zamiluje .

V tomto roku , noví učitelia vstupu do školy , a to najmä dvaja , ktorí majú silný vplyv na študentov : Julia a Martin Lozano Reverte . Julia Lozano profesor literatúry . Elite je absolventkou cesty , ktoré vždy cítil diskriminovaný , pretože ich nedostatok krásy . Nejako prísť k " pomstiť " s touto skupinou chalanov , ktorí , je atraktívny a bohaté pocit , že majú svet pri nohách . Ukáže vám , že život je viac než krása a peniaze . K dispozícii je nový tímový duch rast v protivenstvá . Mladí ľudia čoskoro uvedomia , že " nepriateľ " nie je najsilnejší vonkajší svet . Každý z Elite Way rebelov bude čeliť rôznym konfliktom , ktoré preveria vaše vnútornú silu , a bližšie k ich skutočným cieľom : zistiť , kto sú a čo chcú v živote dosiahnuť . To je tvoj čas byť mladý , byť mladý v dobe a svet , ktorý sa zdá byť rozhodnutý zničiť . V stredu svete ovládanom dospelých anestéziu celkovú kríza hodnôt , musia byť títo mladí ľudia čelia a prežiť najťažšie bitku : toho , že je sám .

Obsadenie[upraviť | upraviť zdroj]

Herec / Herečka Postava Slovenský dabing
Enrique Rocha León Bustamante Ivan Romančík
Juan Ferrara Franco Colucci Dušan Szabo
Ninel Conde Alma Rey Gabriela Škrabáková
Leticia Perdigón Mayra Fernández Helena Geregová
Tony Dalton Gastón Diestro Vladimír Kobielsky
Anahí Mia Colucci Barbora Chlebcová
Dulce María Roberta Pardo Rey Zuzana Porubjaková
Alfonso Herrera Miguel Arango Michal Domonkoš
Christopher Von Uckermann Diego Bustamante Marek Fašiang
Zoraida Gómez Jose Luján Kristína Svarinská
Karla Cossío Pilar Gandía Zuzana Kyzeková
Estefanía Villarreal Celina Ferrer Andrea Kiráľová
Jack Duarte Tomás Goycolea Tomáš Hallon
Maite Perroni Lupita Fernández Petra Vajdová
Angelique Boyer Victoria "Vico" Paz Daniela Mackovičová
Eddy Vilard Teodoro "Teo" Ruiz Palacios Pavol Náther
Christian Chávez Giovanni Méndez López Michal Hallon
Derrick James Santos Echague Ondrej Kaprálik
Diego Boneta Rocco Bessauri Lukaš Frlajs
María Fernánda Malo "Fuzz" Sol De La Riva Lenka Prokopová
Antonio Sainz Iñaki Urcola Dos Santos Kamil Kollárik
Allisson Lozz Bianca Delight Hera Turban
Viviana Macouzet Dolores "Lola" Fernández Arregui Michaela Drotárová
Ronald Duarte Jack Lizaldi Heidi Frencien Bauer
Felipe Nájera Pascual Gandía Martin Kaprálik
Lisardo Martín/Octavio Reverte Emanuel Hason
Pedro Weber "Chatanuga" Peter Ján Mistrík
María Fernanda García Alicia Salazar Lucia Vráblicová
Lourdes Reyes Profesora Julia Lozano Linda Zemánková
Lourdes Canale Profesora Hilda Oľga Šalagová
Alejandra Peniche Damiana de Ferrer Jana Valocká
Roxana Martínez La Milagrosa Jana Majeská
Mike Biagio Javier Alanís Juraj Hrčka
Jorge Antolín Dr. Lopez Franco René Jankovič
Gabriela Bermúdez Elena Arango Zuzana Skopálová
Claudia Schmidt Sabrina Judita Bilá
Alfonso Iturralde Héctor Paz Miroslav Trnavský
Tiaré Scanda Galia Rosales De Gandía Lenka Košická