Súbor:Canon EOS Rebel.svg

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pôvodný súbor(SVG súbor, 128 × 128 pixelov, veľkosť súboru: 58 KB)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.

Auteur : Andrew Enyart

Source : from here

Français : OK---so it may not be the best ever, but it is my best SVG icon so far. The more I play the more I fall in love with vectors (and I went to college for 3d animation!). I think I like this icon so much because it is my first camera (Canon Eos Rebel---Christmas gift from my parents). I am including it in the LoGloss SVG iconset, soon to be complete.
GNU head Táto knižnica je slobodný softvér; môžete ju šíriť a meniť za podmienok GNU Lesser General Public License, ktorú publikovala Free Software Foundation; buď verzie 2.1 licencie alebo (ak sa tak rozhodnete) ktorejkoľvek neskoršej verzie. Táto knižnica je šírená v nádeji, že bude užitočný, ale bez akejkoľvek záruky; aj bez implicitnej záruky obchodovateľnosti alebo vhodnosti na určitý účel. Podrobnosti nájdete vo verzii 2.1 a verzii 3 GNU Lesser General Public License.

derivative works

Díla odvozená od tohoto souboru:

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna07:24, 29. jún 2006Náhľad verzie z 07:24, 29. jún 2006128 × 128 (58 KB)Borgxfrom http://www.kde-look.org/content/show.php?content=38094 {{LGPL}}

Globálne využitie súborov

Nasledovné ďalšie wiki používajú tento súbor:

Zobraziť ďalšie globálne použitie tohto súboru.