Wikipédia:Stránky na zmazanie/AmatFest

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

AmatFest[upraviť | upraviť kód]

Clanok moze rozsirovat jedine redaktor Mirkob a organizatori festivalu. Nikto iny relevantnymi a aktualnymi informaciami o tomto festivale nedisponuje. Clanok nebube moct nik rozsirovat do takej miery, ze boli uvadzane spravne a pravdive informacie v tomto clanku. Ziadam zrusit clanok kvoli tomu, ze ho nebude mat odteraz kto spravnym a pravdivym sposobom rozsirovat. Ja uz nebudem k tomuto clanku viac nic pisat. --Mirkob 10:57, 28. apríl 2010 (UTC).

Hlasovanie[upraviť | upraviť kód]

Za[upraviť | upraviť kód]

#Symbol support vote.svg Za--Mirkob 10:57, 28. apríl 2010 (UTC). Nemá hlasovacie právo. Vasiľ 09:59, 29. apríl 2010 (UTC)

Proti[upraviť | upraviť kód]

  1. Symbol oppose vote.svg Proti Prečo by sa článok nemohol rozvíjať? Možno pri spochybnení významnosti by som uvažoval nad hlasom, ale takto nie. --chiak 10:38, 29. apríl 2010 (UTC)
    Nebude sa rozvijat lebo nebude mat kto do neho pisat. Jedine tak mazat, ako ste robili doteraz. A tomu sa tu hovori spoluautorstvo. --Mirkob 13:00, 30. apríl 2010 (UTC)
  2. Na přání zakladatele článku nemažeme. Pokud článek nedisponuje relavantními a aktuálními informacemi, je třeba jej rozšířit, nikoli smazat. --Mercy 10:42, 29. apríl 2010 (UTC)
  3. Symbol oppose vote.svg Proti podľa toho, čo je v článku, sa zdá byť festival dostatočne významný, aby tu mal článok. --Wizzard 13:00, 29. apríl 2010 (UTC)
  4. Symbol oppose vote.svg Proti Rovnaky nazor ako Mercy. Jonesy diskusia 19:40, 2. máj 2010 (UTC)
  5. Symbol oppose vote.svg Proti Festival berie na vedomie aj Audiovizuálne informačné centrum, teda článok o ňom má podľa mňa encyklopedický význam. --–Bubamara 20:04, 3. máj 2010 (UTC)
  6. Symbol oppose vote.svg Proti V tomto prípade nevidím ani najmenší dôvod... Rádiológ 19:41, 7. máj 2010 (UTC)
  7. Symbol oppose vote.svg Proti Tiež nevidím žiadny relevantný dôvod na zmazanie článku. Amonet 09:04, 8. máj 2010 (UTC)

Zdržal sa[upraviť | upraviť kód]

Diskusia[upraviť | upraviť kód]

O čom je toto hlasovanie? Za prvé, odkaz je na neexistujúci článok a iný článok nemá v sebe šablónu na zmazanie. --Wizzard 10:02, 29. apríl 2010 (UTC)

RE:Wizzard
Tak to to uprav mudry redaktor! Clanok moze rozsirovat jedine redaktor Mirkob a organizatori festivalu. Nikto iny relevantnymi a aktualnymi informaciami o tomto festivale nedisponuje. A organizatori si nezelaju, aby bolo viac o ich festivale pisane na Wikipedii. --Organizatori festivalu 11:02, 29. apríl 2010 (UTC)

Potom aký zmysel má festival, keď o ňom nikto nesmie vedieť? :) Na to bolo treba myslieť pri zakladaní článku. --Wizzard 11:58, 29. apríl 2010 (UTC)
Ked sme clanok pred 2 rokmi zakladali mali sme inu mienku o Wikipedii. Dnes uz na nu mame iny nazor. Nepaci sa nam hlavne to, ze nejaky "nadredaktori" mozu bez obmedzenia kafrat do clanku a ked ho chceme upravit podla nas - napriklad odtial vymazat niektore udaje - tak na to zrusia. Mali sme tiez na Wikipedii riadne zaregistrovane a uvedene nase logo, aj to bolo (nevieme preco) odstranene. Akym pravom mozete uverejnovat o niekom informacie ked si to dotycny (v tomto pripade organizator festivalu) nezela? --Organizatori festivalu 12:00, 29. apríl 2010 (UTC)
A ako máme vedieť, že ten, kto tento komentár napísal, je organizátor festivalu? --chiak 12:23, 29. apríl 2010 (UTC)
Jednoducho to zistite. Mame oficialnu stranku. Tam je na nas e-mailovy aj telefonicky kontakt. Kludne mozte aj zavolat! Alebo mate iny navrh ako si overit nasu totoznost? Ako si overime vasu totoznost? Kto je to Chiak? Netreba vam nahou zaplatit, aby ste dany clanok stiahli z Wikipedie? Opakovane sa pytame: Akym pravom mozete uverejnovat o niekom informacie ked si to dotycny nezela? --Organizatori festivalu 12:30, 29. apríl 2010 (UTC)
Týmto právom:
Uložením stránky neodvolateľne súhlasíte s uvoľnením svojho príspevku za podmienok Creative Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 a GFDL. Súhlasíte, že používatelia tohto obsahu vás musia uviesť ako autora a to minimálne hyperodkazom alebo URL na článok do ktorého prispievate. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky použitia.
Ak nesúhlasíte s tým, že váš príspevok môže byť ľubovoľne upravovaný a šírený, nezverejňujte ho tu. Ak ste tento text nenapísali sami, musí byť dostupný za podmienok v súlade s Podmienkami použitia a musíte dodržiavať všetky súvisiace licenčné požiadavky.
Bolo si treba prečítať, s čím súhlasím, ešte pred vložením článku. --chiak 12:49, 29. apríl 2010 (UTC)

Pozrite, páni, je to tak ako už bolo napísané, sami ste text zverejnili pod danou licenciou. Dôvodom na zmazanie by mohlo byť napríklad to, že si myslíte že daný festival je bezvýznamný, čo si asi nemyslíte. Alebo iný dôvod môže byť porušenie autorských práv, teda ak by vám vadilo, že ste porušili svoje vlastné autorské práva, čo je absurdné. --Wizzard 12:59, 29. apríl 2010 (UTC)

neodvolateľne? Divna slobodná encyklopédia!! (uz s podmienkami nesuhlasime - clovek moze zmenit nazor, ci nie?) A co ked by napr. redaktor Mirkob nebol autor textu, ale iba tu uviedol text z web-stranky, ani v takom pripade autor textu (Organizatori festivalu) nema pravo zrusit tento clanok, aj ked ho tu oni neuverejnili? --Organizatori festivalu 12:45, 29. apríl 2010 (UTC)
Keby sa zistilo, že redaktor text odniekiaľ ukradol, tak je treba do článku vložiť šablónu {{copyvio|url=...}} a potom sa to môže riešiť tak, že sa vymaže text alebo celý článok, ale nevyzerá to tak, že by ten text bol odniekiaľ skopírovaný. --Wizzard 13:13, 29. apríl 2010 (UTC)
Svobodná encyklopedie znamená, že zde máme svobodný (otevřený) obsah (uvolněný pod výše uvedenými licencemi). Myslím, že byste se nejdřív mohl uklidnit a zkusit si zjistit pár základních informací, než budete pokračovat v napadání ostatních redaktorů. Díky za pochopení. --Mercy 13:18, 29. apríl 2010 (UTC)
Inak sa organizátorom dosť čudujem, lebo to že je článok na Wikipédii, je pomerne lacná reklama, a článok je napísaný dobre, nevtieravo, nie ako propagácia ale iba faktograficky. Zrejme chcete, aby festival ostal komorný, v tom prípade to celkom chápem. Ale napríklad mňa ako laika to celkom zaujalo že takéto niečo existuje. --Wizzard 13:20, 29. apríl 2010 (UTC)
Bodaj by nie ked to pisali organizatori. A sme uplne kludni :-). Lenze. Redaktor Mirkob a organizatori slobodne zmenili nazor na podmienky a nesuhlasia s nimi a slobone chcu zrusit clanok AmatFest! --Organizatori festivalu 13:35, 29. apríl 2010 (UTC)
No ale takto to nefunguje. Ak bol text umiestnený najprv tu, automaticky podlieha licencii GFDL a CC, teda je to slobodné dielo. Je to možno smiešne, ale ani autor nesmie podľa svojej ľubovôle vymazať článok. Jedine ako vravím, ak by ste chceli tvrdiť že festival nie je významný na to aby tu bol alebo nejako dokázať, že text bol najprv uverejnený na vašej stránke a až potom tu. To bude ale ťažko dokázať, keďže teraz sa už predpokladá, že ak aj bude text na vašej stránke, bude sa to brať tak, že bol skopírovaný z Wikipédie. --Wizzard 13:27, 29. apríl 2010 (UTC)
Nech zije Wikipedia! :) Text bol zaslany ako sucast ziadosti o podporu z Audiovizuálneho fondu Ministerstva kultúry SR. Autori textu sme my! Dokazat vam to samozrejme vieme! --Organizatori festivalu 13:35, 29. apríl 2010 (UTC)
Tak to je super. Ja som slobodne zmenil názor na podmienky používania programu, ktorý tu mám. Už utekám do predajne a budem žiadať peniaze nazad. Ja som slobodne zmenil názor na nejaký open source program a žiadam stiahnuť z neho všetok kód, ktorým som tam prispel. Predsa mám právo slobodne zmeniť názor. Zdá sa Vám to absurdné?--chiak 13:29, 29. apríl 2010 (UTC)

Neobstoji teba ani dovod: Clanok moze rozsirovat jedine redaktor Mirkob a organizatori festivalu. Nikto iny relevantnymi a aktualnymi informaciami o tomto festivale nedisponuje. Myslime, ze clanok okrem redaktora Mirkob nebube moct nik rozsirovat do takej miery, ze boli boli uvadzane spravne a pravdive informacie v tomto clanku. Takze Wikipedia moze sirit aj nepravdy? Ako moze niekto o niecom pisat ked o tom nic nevie! Ziadame zrusit clanok kvoli tomu, ze ho nebude mat odteraz kto spravnym a pravdivym sposobom rozsirovat. --Organizatori festivalu 14:00, 29. apríl 2010 (UTC)

Teda takto dobre som sa už dávno nezasmial. Ďakujem.Bronto 01:15, 2. máj 2010 (UTC)

Tak sa zabavajte, pekne sa hrajte na svojom piesocku a piste o niecom o com nemate ani sajnu. Mirkob 02:15, 2. máj 2010 (UTC)

A táto poznámka vychádza od niekoho, kto v prvom rade pochybil tým, že ten článok napísal. Zmierte sa konečne s tým, že článok zmazaný takmer určite nebude (keď bude, tak nie z tých dôvodov, pre ktoré ho chcete odstrániť). Ak Vám tak veľmi záleží na jeho kvalite, stačí raz do mesiaca navštíviť Wikipédiu a skontrolovať zmeny. Alebo aj to je veľa?--MichalT 10:37, 2. máj 2010 (UTC)
Presne tak - pochybili sme ked sme zalozili tento clanok, ale aspon sme ho zalozili my, tak mozme byt nahnevany sami na seba! Pri vytvoreni tohto hlasovania sme tusili, ze ho tak lahko nepojde zrusit. Ale museli sme vyslovit nasu nespokojnost, ktora stale pretrvava. Najma s tym, ze niekto ide pisat o niecom o com vobec nic nevie. Uz sme to tu opakovali viackrat a zopakujeme to este raz: OKREM ORGANIZATOROV NEBUDE MAT TENTO CLANOK KTO RELEVANTNYM A PRAVDIVYM SPOSOBOM ROZVIJAT. Takze bude trakticky nanic. A tiez sme sa vlastne dozvedeli trochu viac o pozadi Wikipedie. V tomto pripade v podstate o nic neide, pretoze sme zatial maly bezvyznamy festival. Ak by sme boli vyzmamny festival, urcite by sme sa v tejto veci radili s pravnikmi. Clovek robi chyby, ale treba sa z nich poucit. O par rokov mozno skonci svoju cinnost Wikipedia (kedze vseobecne sa vie, ze ma iste problemy) alebo uvidime ako sa bude rozvijat tento clanok - potom spravime nove hlasovanie. Takze mili Wiki-redaktori, mozte popustit uzdu svojej fantazii a zbierat bodiky! S pozdravom -- Organizatori festivalu AmatFest 11:37, 2. máj 2010 (UTC)

Fakt neskutocne, s cim sa tu clovek stretne. Najlepsie je to onikanie si.:-)-- Jonesy diskusia 19:43, 2. máj 2010 (UTC)

Myslíš majestátny plurál? :-) A dokonca vedia veľa o pozadí Wikipédie a jej všeobecne známych problémoch zo spoľahlivého zdroja, ktorý nebulvarizuje (má problém! vs. eventually the project could enter a problematic phase v citovanom zdroji) --chiak 19:56, 3. máj 2010 (UTC)
Jasne. Oni su znalci, orientuju sa v problematike, len akosi nevedia, kde je sever.:-)-- Jonesy diskusia 21:37, 3. máj 2010 (UTC)
Vsetko vam ide bez najmensieho problemu: [1] A my ostani nevieme kde je sever... --Organizatori festivalu 9:00, 15. november 2010 (UTC)

Výsledok hlasovania[upraviť | upraviť kód]

PONECHANÉ / PREROBENÉ.