Diskusia:Halloween

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

čo tu robí "názor kňaza?"??--AndyFer (diskusia) sa nepodpísal(a)

> Ponúkni kvalitnejší článok. Môžeme porovnať, resp. si urobiť lepší názor.--158.255.255.64 (diskusia) sa nepodpísal(a)

Toto je skôr výhonok[upraviť kód]

Aspoň zhruba by tu mohlo byť v ktorých krajinách sa dnes Halloween oslavuje a ako prebieha samotná oslava.

Napríklad by v tomto článku malo byť aj niečo takéyo: Na Slovensku ludia oslavujú Halloween, nejde úplne o Halloween v anglosaskom poňatí no sviatok ktorý sa na Slovensku a v okolitých krajinách začal vyvýjať v 90 rokoch 20 storočia je sviatkom väčšinovo odvinutým od Halloweenu a čiastočne od miestnych sviatkov duchov a čarodejníc.

Zhrnutie - V tomto článku chýba velká časť informácíi. Prosím doplnte niekto podstatnú časť informácí pretože takto sa s toho potencionálny záujemca o Halloween nič nedozvie ( len názov a nesprávme tvrdenie ze je to Americký sviatok).

Poznámka- Nemusí tu byť nič tak ako som napísal ja, no Wikipedia je Internetová Encyklopédia a teda mala by svojími článkami PLNE oboznamovať o konkrétnych témach. Velkomoravská Ríša (diskusia) 15:13, 29. júl 2019 (UTC)

Informácia pre ludí ktorý si potrpia na zdroje.

Zdrojom mojej žiadosti na rozšírenie článku Halloween je članok Halloween na Českej Wikipédí ktorý je ovela viac informatívny a teda ovela viacej povie tomu kto sa chce dozvedieť niečo viac o Halloweene ako sviatku ktorý sa dnes slávy po celom svete Velkomoravská Ríša (diskusia) 15:21, 29. júl 2019 (UTC)

Nuvola apps ktip.png Tip!

Ďakujeme za Tvoj návrh! Ak máš pocit, že článok potrebuje vylepšenie, pokojne vykonaj potrebné zmeny. Wikipédia je wiki, takže „každý“ môže ihneď upravovať takmer každý článok. Stačí kliknúť na odkaz Upraviť v hornej časti obrazovky. Nemusíš sa ani registrovať a prihlasovať (hoci je viacero dôvodov, pre ktoré by si to mal zvážiť). Komunita Wikipédie Ťa povzbudzuje k tomu, aby si bol smelý pri úprave stránok. Nemaj strach, že urobíš hlúpe chyby – určite sa nájde niekto, kto ich po Tebe opraví. Ak si nie si istý ako článok správne upravovať, pozri si najprv prehľad editácie stránok, alebo si vyskúšaj upravovanie článku nanečisto na našom pieskovisku. Noví prispievatelia sú vždy vítaní!

@Velkomoravská Ríša: --Exestosik (diskusia) 15:34, 29. júl 2019 (UTC)

Príklady lepších článkov

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Halloween

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Halloween Velkomoravská Ríša (diskusia) 16:31, 29. júl 2019 (UTC)