Diskusia s redaktorom:Velkomoravská Ríša

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Velkomoravská Ríša. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 231 086 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Beer mug.svg Krčma
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Pe3kZA


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).


Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Teslaton (diskusia) 01:50, 31. január 2017 (UTC)

Ahoj, ak chceš rozšíriť článok, ideálne je skopírovať si obsah (bez kategórií) na podstránku pieskovisko a tam robiť úpravy. Pozri si prepracovanejšie stránky a (pomocou náhľadu kódu cez "upraviť zdroj") inšpiruj sa. Používaj náhľad, čím zabrániš ukladaniu chybných úprav a keď si osvojíš postupy a tvoja práca bude hodná presunu, doplní sa stránka obce tvojím obsahom. Nezabudni však na zdroje a referencie - všetko máš v návode.--Pe3kZA 07:22, 16. október 2017 (UTC) (PS: vytvoril som Ti podstránku s vloženým obsahom i vzorovým obsahom inej stránky)

STAŽOVATELIA PÍŠME SEM[upraviť kód]

Všetci redaktori na wikipédí ktorým sú mazané úpravy a stránky len pre preklepy či nedokončenosť nech napíšu sem a ja potom napíšem tomu ktorému redaktorovi kolko ludí s alým počtom článkov a úprav sa naňho stažuje. Na Wikipédíi by okrem Inteligentných a nezaujatých ľudí mali písať aj ludia ktorý sú vo vzťahu k ostatným Redaktorom na Wikipédíi priatelský a nerušia ích články len pre preklepy a nedostatky.... preklepy a nedostatky stránok sa dajú opraviť. Velkomoravská Ríša (diskusia) 17:38, 15. jún 2018 (UTC)

Diskusia Halloween[upraviť kód]

Ahoj. Pozri si načo slúži diskusia k článku. Pre osobné názory musíš nájsť diskusiu inde. --Vegetator (diskusia) 06:17, 5. september 2018 (UTC) presunuté z [1] Vasiľ (diskusia) 06:46, 5. september 2018 (UTC)

Dobrý deň. Diskusie na wiki slúžia na debatovanie o podobe článku, nie o samotnej téme článku. Váš príspevok to nespĺňal, preto som ho odstránil. Vasiľ (diskusia) 06:46, 5. september 2018 (UTC)