Diskusia s redaktorom:195.91.86.221

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, 195.91.86.221. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 237 632 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Kelovy


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Presunuté z: Diskusia:Miloš Kováč:

Posledné zbohom.

Poznal som Miloša ako dobrého kamaráta z vysokej školy. Spolu sme hrávali basketbal za školský tím. Keď som sa dozvedel o Milošovom úmrtí bol som šokovaný. Fandil som mu v jeho komentátorskej kariére a vždy som rád sledoval športové prenosy z basketbalu alebo hokeja, ktoré Miloš komentoval. Nikdy na neho nezabudnem.

Roman B. zo Žiaru nad Hronom

Ahoj, úprimnú sústrasť... aj mňa tá správa veľmi zasiahla, hoci som Miloša osobne nepoznal. Bol mojím najobľúbenejším komentátorom a som šťastný, že sme získali zlato práve vtedy, keď bol pri tom. Posledné obdobie som preklínal Miklánka, v domnení, že má prsty v jeho odmlke, netušil som, že tá je spôsobená zákernou chorobou. Nepochopím, prečo na internetových stránkach našich denníkov nie je o jeho úmrtí ani zmienka. Chcem sa ŤA opýtať, či náhodou nepoznáš miesto a presný dátum jeho narodenia, prípadne nejaké iné encyklopedické informácie, ktoré v článku chýbajú.

Nech odpočíva v pokoji. --Kelovy 03:25, 4. január 2007 (UTC)