Diskusia s redaktorom:Arpad/diskusia2007

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Arpad/diskusia2007. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 236 541 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Bubamara


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Panna Mária[upraviť zdroj]

Ahoj, všimol som si, že edituješ článok Panna Mária. Myslím si, že tak ako to bolo formulované v článku je to úplne v súlade s politikou NPOV (neutrálny uhol pohľadu). Podľa mňa sa pokúšaš do toho vniesť "náboženský" uhol pohľadu a preto som to revertol. Ak si myslíš, že by to tam predsa len malo byť formulované inak, môžeš sa k tomu vyjadriť na diskusnej stránke [1]. Adrian@diskprís 07:08, 18 apríl 2006 (UTC)

Porušenie autorských práv[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Hronsek (obec) si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

A ajostatné časti sa zdajú byť "výberom" z referaty.atlas.sk--LacoR 17:11, 18. júl 2007 (UTC)

Aby bola naplnená požiadavka Autorského zákona par.25, za sporný text treba len pridať link na stránky link. Ináč nepoznám historika, ktorý by odniekiaľ svoje informácie nečerpal. To, čo nazývaš "výberom", nie je porušovanie autoských práv. Aby si mal srdiečko namieste, tak to pri najbližšej príležitosti prekopem. Zatiaľ tie tri odstavce vymaž a môžeš zružiť šablónu o porušovaní autorských práv. --Arpad 08:23, 19. júl 2007 (UTC)
članok je už prepísaný --Arpad 11:08, 23. júl 2007 (UTC)Arpad

Osobne narážky[upraviť zdroj]

Upozorňujem ťa druhýkrát, aby si v diskusiách k článkom diskutoval o obsahu článku, nie o osobách redaktorov! --AtonX 10:08, 26. júl 2007 (UTC)

Prepáč, nechal som sa uniesť. :-) --Arpad 10:36, 26. júl 2007 (UTC)
Tretíkrát ťa upozorňujem, aby si sa zameral na kvalitný obsah, nie na komentovanie redaktorov Wikipédie. --AtonX 20:23, 12. november 2007 (UTC)
Nie je mojím cieľom ťa napádať. Ten obsah o ktorom píšeš som vytvoril ja, ak si si nevšimol. Záver diskusie je jasný. Buď tak dobrý a nemeň prosím obsah predmetného článku, len preto, že to vyhovuje TEBE.Arpad 22:55, 12. november 2007 (UTC)
Je irelevantné, kto obsah vytvoril: Ak nechcete, aby bolo to, čo ste napísali, neúprosne upravované a ďalej ľubovoľne rozširované, tak sem váš text neumiestňujte. Neoprávnene zovšeobecňujúcu POV formuláciu som zmenil na konzervatívnejšie tvrdenie, za ktorým si stojím a ktoré v diskusii podporili viacerí redaktori. --AtonX 13:20, 15. november 2007 (UTC)
O uvedenej formulácii sa diskutovalo v príslušnej ŽoK, tam bolo treba diskutovať, bolo to vystavené dosť dlho. Záver je jasný, viď návrh riešení, diskusia je už uzavretá. Čo sa týka morálky stredovekej spoločnosti odporúčam prečítať tieto články Life in the Middle Ages, Moralities, Interludes and Farces of the Middle Ages, Medieval Plays/Drama Mystery, Miracle, Morality, A History of the Inquisition of the Middle Ages Arpad 03:49, 18. november 2007 (UTC)

Platňová tektonika[upraviť zdroj]

Ahoj, vrátil som to, krátky pokec o vzniku je vhodný aj na začiatku. --peko 18:49, 28. júl 2007 (UTC)

Servus, ako myslíš. Akurát, že to už nie je krátky pokec, ako by sa patrilo na úvod. Inak je to pekne spracované. --Arpad 15:52, 29. júl 2007 (UTC)