Diskusia s redaktorom:Digestor

  z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
  Tournesol.pngAhoj, Digestor. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
  Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 242 775 článkov.

  Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

  Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

  Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
  (miesto pre experimenty)

  Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
  (diskusia redaktorov)
  QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
  Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

  Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

  Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

  Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.


  If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

  --Peter439 (diskusia) 10:54, 7. február 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Anastasia Novych[upraviť zdroj]

  Zdravím. Neodstraňuj prosím z článkov údržbové šablóny, nechaj to na posúdení iných redaktorov, v opačnom prípade bude potrebné články zamknúť. Odporúčam prečítať si texty encyklopedická významnosť a spoľahlivé zdroje. Primárne zdroje, weby vydavateľov/predajcov a pod. nedokladajú nič, nie sú vo vzťahu k predmetu nezávislé.

  Nehovoriac už o tom, že tvrdenia typu „Knihy taktiež odhaľujú rôzne proroctvá, ktoré sa v poslednej dobe s prekvapujúcou presnosťou začali napĺňať.“ (samozrejme doložené vyššie uvedenými typmi zdrojov) text diskvalifikujú z normálnej encyklopédie resp. z akéhokoľvek trochu racionálneho diskurzu. --Teslaton (diskusia) 19:09, 24. jún 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Druhý krát upozrňujem: neodstraňuj prosím z článkov údržbové šablóny, nechaj to na posúdení iných redaktorov. --Teslaton (diskusia) 19:31, 24. jún 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Nezakladaj prosím znovu už raz vymazané články bez doloženej encyklopedickej významnosti, uvádzané zdroje sú aj naďalej nedostatočné a tvrdenia v tých textoch neencyklopedické. --Teslaton (diskusia) 12:19, 10. júl 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]