Diskusia s redaktorom:Kubo-hokejista

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Stock dialog-info.svg Návod

Ak ja chcem niečo od Teba, napíšem Ti to do Tvojej diskusie, odpovedz mi prosím tam.
Pokiaľ chceš niečo Ty, napíš mi sem, odpoviem tu.

Pridaj správu

Letiská[upraviť zdroj]

Zdravim, ocuj a ake clanky by si chcel vlastne vytvorit, teda, ze o akych letiskach ? --Andrej-airliner (diskusia) 13:09, 12. jún 2012 (UTC)Odpovědět[odpovedať]


Pozvánka na Valné zhromaždenie WM SR 9.9.2012[upraviť zdroj]

Ahoj, Kubo-hokejista.

Chceli by sme ťa pozvať na stretnutie.

Možno by si mal(a) záujem zúčastniť sa, aby sme mohli podiskutovať o Wikipédii a nadácii Wikimedia osobne. Veľa problémov a otázok sa rieši lepšie osobne. Wizzard 23:00, 3. september 2012

Toto je automatická správa. Ak si neželáš dostávať pozvania na rôzne budúce stretnutia, vymaž sa z tohto zoznamu.

Wiki Loves Monuments 2012[upraviť zdroj]

Ahoj, Kubo-hokejista

Slovenská Wikipédia je od včera členom celosvetového hnutia Wiki Loves Monuments a zúčastní sa na fotografickej súťaži v roku 2012.

Platné sú všetky fotografie o slovenských kultúrnych pamiatkach (s platným ID), ktoré sú nahraté od 1. septembra. Súťaž beží do 30. septembra. Pamiatky na fotografovanie môžete nájsť v zoznamoch, ktoré sú sústredené na stránke Zoznam kultúrnych pamiatok na Slovensku.

Informácie nie sú ešte kompletné, ale budú sa sa dopĺňať každým dňom. Viac informácií môžete nájsť na stránke Wikipédia:WikiProjekt Wiki miluje pamiatky alebo aj na www.wikilovesmonuments.cz v češtine.

Ak potrebujete pomôcť, neváhajte napísať nasledovným redaktorom: Wizzard, Jetam2, KuboF, K@rl (iba anglicky alebo nemecky).

Informácie pre fotografie od 1.9.2012 do súčasnosti:

Fotografie, ktoré majú známe ID, budú automaticky zahrnuté. Ak ID chýba, prosím skontrolujte, či fotografia môže byť kandidátom a doplňte chýbajúce hodnoty ID a {{Wiki Loves monument|sk}}. Wizzard 20:36, 23. september 2022 (zabudnutý podpis)


Toto je automatická správa. Ak si neželáš dostávať pozvania na rôzne budúce stretnutia, vymaž sa z tohto zoznamu.

Pieskovisko[upraviť zdroj]

Ak chceš pracovať na nejakom článku, využi svoje pieskovisko, tam Ti nikto nič nezmaže. --Pe3kZA (diskusia) 15:34, 30. november 2012 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Komárno[upraviť zdroj]

Ahoj Kubo. O regióne Podunajčan som ešte nič nepočul. :-) --Sudo77 23:09, 21. február 2013 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Ehm, to je chyba v systéme :-P O:-) Kubo-hokejista 19:08, 22. február 2013 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

Ahoj Kubo-hokejista!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

Šablóna[upraviť zdroj]

Ahoj. Kedže bola tvoja šablóna na výmaz, dovolil som si zdroják presunúť na tvoj piesok ak by si ju potreboval. Veľa zdaru.--Jetam2 (diskusia) 10:19, 31. január 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]