Diskusia s redaktorom:MmichaelDr.

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

MmichaelDr. (diskusiapríspevkypočítadlo 1počítadlo 2článkyvšetky projektyzáznamyzablokovania), Meta-Wiki (diskusia na Meta-Wiki)


Aktuálna diskusná stránka
Staré časy

Presuny[upraviť kód]

Opatrne, prosím. Zanechal si dosť presmerovaní.--Jetam2 (diskusia) 20:55, 30. január 2019 (UTC)

@Jetam2: Jéj, vďaka za upozornenie. Úplne som na to zabudol. :) --MmichaelDr. (disk., prísp., meta) 21:26, 30. január 2019 (UTC)

Premenovanie stránky[upraviť kód]

Ahoj, prosím ťa si si istý že názov Prvá Rakúska republika je správne? Pretože nikde na slovenskej Wikipédii to nie je takto napísané napr. Tretia francúzska republika alebo aj Prvá česko-slovenská republika sú názvy štátu písané s malým začiatočným písmenom. --Reacoon (diskusia) 19:39, 31. marec 2019 (UTC)

Obrázky týždňa[upraviť kód]

Nazdar. Pri výbere je dobré (okrem iných kritérií) kontrolovať duplicity. Viď [1][2], centrum Prahy sme tam tiež nedávno mali. --Teslaton (diskusia) 17:59, 13. február 2020 (UTC)

@Teslaton: Ou, vďaka za upozornenie. Duplicitu som kontroloval pomocou sekcie Použitie súboru u jednotlivých obrázkov, tá veverička mi omylom unikla... Nabudúce budem kontrolovať i pomocou hastemplate:. :) --MmichaelDr. (disk., prísp., meta) 19:34, 23. február 2020 (UTC)

Odriadkovania v šablónach[upraviť kód]

Zdravím. Ad [3]: pri zásahoch do šablón treba dávať pozor na odriadkovania mimo tela šablóny. Prípadný koncový <noinclude> blok by mal nasledovať bezprostredne za uzatváracím tagom šablóny, nie na samostatnom riadku. Odriadkovanie sa inak vloží spolu so šablónou do cieľového markupu a v kombinácii s prípadným ďalším odriadkovaním za volaním šablóny spôsobuje nežiadúce zvislé odsadenia. --Teslaton (diskusia) 10:19, 28. apríl 2020 (UTC)

@Teslaton: OK, vďaka, budem pamätať. --MmichaelDr. (disk., prísp., meta) 18:04, 7. máj 2020 (UTC)