Preskočiť na obsah

Diskusia s redaktorom:Matěj Suchánek

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Ahoj, Matěj Suchánek. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 249 075 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Príručka Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Obsah Pomocníka Kaviareň
(diskusia redaktorov)
Často kladené otázky Päť pilierov Wikipédie
Wikitext Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu lište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Mikulas1


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Ahoj Matěj Suchánek. Nebolo by od veci zriadiť pre tvojho bota účet, keď žiada o príznak, čo povieš? :-) --–Bubamara 20:49, 19. máj 2013 (UTC)[odpovedať]
Ah, děkuji, zapomněl jsem (stejně jsou ještě dva týdny času). Matěj Suchánek (diskusia) 12:42, 20. máj 2013 (UTC)[odpovedať]

Link Slowakisch-deutsch[upraviť zdroj]

Hallo Matěj, ich habe gesehen dass du in Wikidata die korresporendieren Interwiki Links der Listen der slowakischen Denkmäler zwischen Deutsch und Slowakisch geändert hast. Ich kann leider nicht slowakisch, aber die Listen Zoznam kultúrnych pamiatok na Slovensku entsprechen genau 1:1 zu den deutschen Listen der de:Denkmalgeschütze Objekte in der Slowakei die ich in Zusammenarbeit mit dem PUSR erstellt habe. --grüße aus Viden K@rl 14:23, 18. január 2014 (UTC)[odpovedať]

Ich habe zwei verschiedene Interwikilinks angelegt, diese beiden Seiten zueinander und der Beschreibungder nationalen Denkmäler zu englisch etc. Ich hoffe dass das exakter ist. --K@rl 15:12, 18. január 2014 (UTC)[odpovedať]

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

Ahoj Matěj Suchánek!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017