Diskusia s redaktorom:Mic-hal12

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Mic-hal12. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 238 151 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Wizzard


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Články[upraviť zdroj]

Ahoj, tie články čo si popridával, trochu ich uprav (pridaj kategórie a pod.), lebo ti ich niekto vymaže. --peko 09:35, 4. február 2008 (UTC)[odpovedať]

Nechcem byť na teba pes, ale takéto nerob prosím: Je to južná vetva doliny Ipoltica. Preteká ňou Medvedí potok a nie je turisticky sprístupnená. Trochu sa porozhliadni na wiki, pozri si ako ma vyzerať aspoň minimálny článok, menej je niekedy viac. Uvedom si, že Wikipédiu tvoria dobrovoľníci a dobrovoľníci po tebe nemusia jednovetné „čosi“ upravovať. Je to aj tvoja vizitka, tak si vytvor takú, za ktorú sa nemusíš hanbiť.
Prečítaj si: Wikipédia:Váš prvý článok, Pomoc:Prehľad editácie stránok. Veľa zdaru. --–Bubamara 13:29, 4. február 2008 (UTC)[odpovedať]


Ahoj Mic-hal12 neviem odkiaľ berieš tie údaje, ale Kráľovohoľské tatry neexistujú, existujú len Nízke Tatry !!!!! --Peter439 16:15, 5. február 2008 (UTC)[odpovedať]