Diskusia s redaktorom:Sliackyt

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Ahoj, Sliackyt. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 248 686 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Príručka Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Obsah Pomocníka Kaviareň
(diskusia redaktorov)
Často kladené otázky Päť pilierov Wikipédie
Wikitext Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu lište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Peter439


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

experimenty[upraviť zdroj]

na experimentovanie je Wikipédia:pieskovisko ... nerob taketo zbytocne upravy a nechaj zachovanu zauzivanu formu nadpisov; nato su --Kandy Talbot 18:48, 13. máj 2007 (UTC)[odpovedať]

obrázok:150px.jpg[upraviť zdroj]

ahoj redaktor Sliackyt, vidím že si nahral obrázok [1] ak si autorom tohto obrázku prosím skopíruj túto tzv. šablonu a vlož ju na stranu obrázku a ulož.


{{Information
|Description=popis obrázku , najlepšie v angline, napr. young pacient with mums
|Source= own work
|Date=napr.10. maj 20076
|Author= tvoje meno,(môže umelecke:-)
|Permission= {{PD-self}}
|other_versions=no
}}

za znamienko rovná sa dopln náležité udaje, udaje je dobré dávať v angličtine, PD-self - znamená že ten obrázok uvolnuješ ako volné dielo. A nabuduce obrázky je lepšie nahrávať na commons (vlavo cez odkaz "nahrať na commons") . P.S. predtým než nahráš obrázok, mal by si ho pomenovať nejak popisne (v svojom počítači pred nahraním) napr. Mums_pacient.jpg . Ak by si niečo nevedel, môžes sa ma opýtať cez moju diskusnú stránku, Ahoj a vela zdaru. Peter439 18:49, 13. máj 2007 (UTC)[odpovedať]

ešte k tomu obrázku som zabudol, obrázky pri ktorých nie je uvedný autor a licencia (napr. PD-self) su automaticky zmazané do 7 dní. Takže by bolo dobre urobiť to čo ti píšem vyššie. este raz zdravím Peter439 19:06, 13. máj 2007 (UTC)[odpovedať]

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:150px-Mumps.jpg[upraviť zdroj]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:150px-Mumps.jpg. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka. Bubamara …✉ 06:27, 14. máj 2007 (UTC)[odpovedať]