Diskusia s redaktorom:Slovjanin

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Ě, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Teslaton (diskusia) 13:52, 2. február 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Teraz lepšie? Slovjanin (diskusia) 14:42, 2. február 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Ad [1]: hej, vždy lepšie s nejakým zdrojom ako so žiadnym, no chcelo by to niečo relevantnejšie než novinový rozhovor s českým spoluautorom (tam je totiž riziko, že ide len o voľný preklad redaktora, ktorý sa zhováral).
Ad [2]: stále tam ale nie je doložený ten výskyt a výslovnosť. --Teslaton (diskusia) 15:13, 2. február 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Ad [3]: „agentúra“ Sputnik a afiliované ako zdroje v encyklopédii pls. fakt nie. Druhá vec, že v texte [4], sekcia „Our team“, Steenbergen uvádza širší výčet zainteresovaných, tzn. neviem či je korektné uvádzať ako „hlavných autorov“ práve jeho s Merunkom. --Teslaton (diskusia) 16:11, 2. február 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Máte pravdu, ďakujem za pomoc! Slovjanin (diskusia) 21:07, 2. február 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]
NZ, stále tam ale ako jeden zo zdrojov zostáva tá Čarnogurského SRS s rozhovorom, prevzatým od agentúry Sputnik... :) Ako poľahčujúcu okolnosť beriem, že je to „len“ rozhovor s Merunkom, vhodnejší by ale bol nejaký spoľahlivejší zdroj než zrovna Sputnik. --Teslaton (diskusia) 21:18, 2. február 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]
Hotovo! Slovjanin (diskusia) 21:34, 2. február 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Privítanie[upraviť zdroj]

Tournesol.pngAhoj, Slovjanin. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 242 259 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: MmichaelDr.


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).