Diskusia s redaktorom:Toby00821

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Toby00821. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 232 214 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Ahoj, vrátil som tvoje úpravy článku Trojka (STV), nakoľko o novom programe máme článok Trojka (RTVS). Je vhodné rozlišovať to, nakoľko ide o celkom odlišné formáty.--Pe3kZA 12:29, 6. december 2019 (UTC)

@Pe3kZA: Ahoj, ja som s tým už počítal, pretože som to bezhlavo upravil a až potom som si všimol, že je vytvorený tento článok, na ktorý poukazuješ. V každom prípade sú vo vrátenom článku chyby a mali by sa poupravovať napr. že :3 bude spustená až v lete 2020 aj keď bude spustená už 22.12.2019. Toby00821 (diskusia) 12:44, 6. december 2019 (UTC)
@Toby00821: Ahoj, v článku o novom programe to je správne, neviem kde myslíš. Problémom je skôr tá formulácia v staršom článku, no tá sa upresní po spustení vysielania, kedy budú aj vhodné referencie.--Pe3kZA 12:51, 6. december 2019 (UTC)
@Pe3kZA: Áno v starom článku myslím nový už je v poriadku len by som ho pridal už ako partnerskú televíziu do šablóny Jednotky a aj Dvojky. Toby00821 (diskusia) 12:54, 6. december 2019 (UTC)
Myslíš zrejme infobox, lebo v šablóne to je {{Slovenské televízne stanice}}.--Pe3kZA 13:34, 6. december 2019 (UTC)