Diskusia s redaktorom:Wikicontrollersk

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Ahoj, Wikicontrollersk. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 248 695 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Príručka Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Obsah Pomocníka Kaviareň
(diskusia redaktorov)
Často kladené otázky Päť pilierov Wikipédie
Wikitext Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu lište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Zmeny takéhoto charakteru (zmena zo sebestačného na nesebestačné poľnospodárstvo) potrebujú spoľahlivé zdroje. Tiež si treba uvedomiť, že ide o encyklopédiu a prispôsobiť tomu jazyk. --Exestosik (diskusia) 23:34, 26. december 2020 (UTC)[odpovedať]

Pokračujte v editovaní![upraviť zdroj]

Zdravím Wikicontrollersk Už týždeň prispievate na Wikipédiu a Vaša práca už mala svoj dopad: úpravy Vašich článkov videlo už 6767 ľudí. Povzbudzujeme Vás, aby ste v editovaní pokračovali a pomohli zdieľať všetky vedomosti ľudstva.

CivilServantBot (diskusia) 23:24, 2. január 2021 (UTC)[odpovedať]

Výskum zameraný na povzbudenie nových prispievateľov[upraviť zdroj]

Bengálska, nemecká a slovenská Wikipedia sa tento rok spojili s výskumnou skupinou CAT Lab z Cornellovej Univerzity s cieľom zistiť, či nových prispievateľov motivuje k písaniu a upravovaniu ďalších článkov, keď dostávajú informácie o tom, aký majú ich príspevky dosah. V rámci tohto výskumu sa možno medzi decembrom 2020 a februárom 2021 aj na vašej diskusnej stránke redaktora objavila správa, v ktorej sme vás povzbudili, aby ste ďalej písali a upravovali články, a informovali sme vás, koľko zobrazení dosiahli články, ktoré ste vytvorili či upravili v minulosti.

Vzhľadom na to, že jedna z partnerských Wikipédii neprejavila záujem pokračovať v tomto výskume, rozhodli sme sa ho prerušiť. Nebudeme teda zbierať žiadne ďalšie dáta a všetky verejne dostupné dáta o prispievateľoch, ktoré sme v minulosti zozbierali, vymažeme zo svojej databázy. Každopádne dúfame, že vás naša správa povzbudila a že budete ďalej aktívne prispievať do slovenskej Wikipedie.

Ak by ste sa chceli opýtať akúkoľvek otázku súvisiacu s týmto výskumom, prosím, napíšte manažérovi výskumnej skupiny CAT Lab na data.request@civilservant.io.

Názov projektu: Wikipedia Impact Study

Hlavný riešiteľ: J. Nathan Matias, Katedra komunikácie, nathan.matias@cornell.edu

Ak máte pochybnosti či otázky súvisiace s právami účastníkov výskumu, prosím, kontaktujte etickú komisiu Cornellovej Univerzity (IRB) telefonicky na čísle +1-607-255-6182 alebo cez stránku www.irb.cornell.edu. Ak máte obavy, že boli porušené vaše práva ako účastníka výskumu, môžete svoj podnet nahlásiť anonymne na portáli Ethicspoint: www.hotline.cornell.edu alebo na telefónnom čísle +1-866-293-3077. --Juliakamin(cs) (diskusia) 20:28, 18. august 2021 (UTC)[odpovedať]