Preskočiť na obsah

Zoznam hráčov Vancouveru Canucks

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie

Toto je kompletný zoznam hráčov Vancouveru Canucks, spolu so štatistikami vybraných hráčov. Obsahuje hráčov, ktorí za Vancouver Canucks odohrali od vstupu do NHL v sezóne 1970-71 aspoň jeden zápas, či už počas regulárnej sezóny, alebo v play-off.

Vysvetlivky

[upraviť | upraviť zdroj]
Skratky
POZ Počet odohraných zápasov
Víťaz SC Víťaz Stanley Cupu
Vyr.# Vyradené číslo
HHOF Člen Hokejovej siene slávy NHL
Brankári
V Víťazstvá
P Prehry
SO Shutouty
PP Prehry v predĺžení
GZZ Priemerný počet inkasovaných gólov za zápas
ÚZ% Úspešnosť zásahov v percentách
Korčuliari
Poz Pozícia
O Obranca
ĽK Ľavé krídlo
PK Pravé krídlo
C Center
K Krídlo
G Góly
A Asistencie
B Body
PTM Počet trestných minút
     Vyradené číslo, alebo člen Hokejovej siene slávy
     Odohral aspoň jeden zápas za Canucks počas sezóny 2007/08
Priezvisko a meno Národnosť Sezóny Regulárna sezóna Play-off Pozn.
POZVPSOGZZÚZ%POZVPSOGZZÚZ%
Auld, AlexKanada Kanada2001-200681393112,750,90741202,480,892
Bannerman, MurrayKanada Kanada1977-197810000,001,000------------
Brochu, MartinKanada Kanada2001-200260304,170,856------------
Brodeur, RichardKanada Kanada1980-198837712617263,8729121713,28
Bromley, GaryKanada Kanada1978-198173252733,6372504,17
Bullock, BruceKanada Kanada1972-1977163904,79------------
Burke, SeanKanada Kanada1997-1998162903,510,876------------
Caprice, FrankKanada Kanada1982-1988102314714,200,859------------
Caron, JaquesKanada Kanada1973-1974102504,90------------
Cloutier, DanKanada Kanada2000-200620810968142,420,90625101503,310,872
Dyck, EdKanada Kanada1971-19744982814,35------------
Ellacott, KenKanada Kanada1982-1983122304,430,867------------
Essensa BobKanada Kanada2000-200139181212,680,89220202,950,897
Fountain, MikeKanada Kanada1996-199762213,430,896------------
Gamble, TroyKanada Kanada1986-199272222913,610,87541303,860,880
Gardner, GeorgeKanada Kanada1970-19724292203,84------------
Garrett, JohnKanada Kanada1982-198556222114,110,86431003,08
Hanlon, GlenKanada Kanada1977-1982137436653,5620003,00
Hedberg, JohanŠvédsko Švédsko2003-2004218632,510,90021102,450,922
Heinz, RickKanada Kanada1981-198232113,00------------
Hirsch, CoreyKanada Kanada1995-1998101324243,130,89662303,740,873
Hodge, CharlieKanada Kanada1970-197135151303,42------------
Irbe, ArtūrsLotyšsko Lotyšsko1997-199841141122,730,907------------
Lockett, KenKanada Kanada1974-197655131523,3510106,00
Luongo, RobertoKanada Kanada2006-1498251152,290,919125701,770,941
MacIntyre, DrewKanada Kanada2007-20102,950,864------------
Maniago, CesareKanada Kanada1976-197893274523,68------------
Mason, BobUSA USA1990-199162404,930,846------------
McClelland, DaveKanada Kanada1972-197321105,00------------
McKichan, SteveKanada Kanada1990-199110006,000,750------------
McLean, KirkKanada Kanada1987-1998516211228203,280,88768343462,840,907
McVicar, RobKanada Kanada2005-200610000,001,000------------
Michaud, AlfieKanada Kanada1999-200020104,350,815------------
Moss, TylerKanada Kanada2002-200310002,730,929------------
Noronen, MikaFínsko Fínsko2005-200641103,520,870------------
Ouellet, MaximeKanada Kanada2005-200640203,250,894------------
Potvin, FelixKanada Kanada1999-200169263012,840,897------------
Ridley, CurtKanada Kanada1975-198096254413,8020204,00
Sabourin, DanyKanada Kanada2006-200792402,630,90620004,280,909
Sanford, CurtisKanada Kanada2007-164312,830,898------------
Schwab, CoreyKanada Kanada1999-200062103,570,861------------
Skudra, PēterisLotyšsko Lotyšsko2001-200346191322,570,90220103,130,891
Smith, GaryKanada Kanada1973-19761897281113,3241303,27
Snow, GarthUSA USA1997-2000109335262,870,901------------
Weekes, KevinKanada Kanada1998-20003161513,200,887------------
Weeks, SteveKanada Kanada1987-199166193403,440,88531103,430,899
Whitmore, KayKanada Kanada1992-199574362813,390,87710006,000,900
Wilson, DuncKanada Kanada1970-1973
1978-1979
148348623,92------------
Young, WendellKanada Kanada1985-19873051503,990,87410105,000,844

Korčuliari

[upraviť | upraviť zdroj]
Priezvisko a meno Národnosť Poz Sezóny Regulárna sezóna Play-off Pozn.
POZGABPTMPOZGABPTM
Adams, Greg C.Kanada KanadaĽK1988-19891242635700021
Adams, Greg D.Kanada KanadaĽK1987-19954891791903691545315193416
Affleck, BruceKanada KanadaO1979-198050110----------
Agnew, JimKanada KanadaO1986-19926501118940006
Alexander, ClaireKanada KanadaO1977-197832818266----------
Allen, BryanKanada KanadaO2000-200621614183228870006
Antoski, ShawnKanada KanadaĽK1990-1995701232651601136
Arbour, JohnKanada KanadaO1970-19711300012----------
Arvedson, MagnusŠvédsko ŠvédskoĽK2003-200441871512----------
Ashton, BrentKanada KanadaĽK1979-19811242325486871018
Aucoin, AdrianKanada KanadaO1994-20013414971120245101012
Babych, DaveKanada KanadaO1991-199840923131154290609182742
Bakovic, PeterKanada KanadaĽK1987-19881020248----------
Balej, JozefSlovensko SlovenskoPK2005-200610110----------
Balon, DaveKanada KanadaĽK1971-197311622214343----------
Baron, MurrayKanada KanadaO1998-20033831034443752405520
Bartell, RobinKanada KanadaO1986-19874001114----------
Baumgartner, NolanKanada KanadaO2002-2003
2003-2005
87634403620000
Bawa, RobinKanada KanadaPK1991-19922000010000
Beech, KrisKanada KanadaC2007-200841120----------
Belanger, JesseKanada KanadaC1995-19969303430222
Belland, NeilKanada KanadaO1981-19861061331445421291123
Benning, JimKanada KanadaO1986-199024115557017230000
Beránek, JosefČesko ČeskoC1994-199698142741881432512
Berehowsky, DrakeKanada KanadaO2000-20023923539400012
Bergevin, MarcKanada KanadaO2003-20049022230002
Berry, KenKanada KanadaK1987-19892744811----------
Bertuzzi, ToddKanada KanadaPK1997-200651818826144982224681482
Bieksa, KevinKanada KanadaO2005-154144660301900020
Blight, RickKanada KanadaPK1975-19813249612522116850552
Block, KenKanada KanadaO1970-197110000----------
Boddy, GreggKanada KanadaO1971-19762732344672631202219
Bodger, DougKanada KanadaO1999-2000130114----------
Bohonos, LonnyKanada KanadaPK1995-19987013132614----------
Boldirev, IvanSrbsko SrbskoC1979-1983216801041841052296154
Bolonchuk, LarryKanada KanadaO1972-1973150006----------
Bonni, RyanKanada KanadaO1999-200030000----------
Bordeleau, PaulinKanada KanadaC1973-19761833356894752130
Bouck, TylerKanada KanadaPK2003-2007362356010000
Boudrias, AndreKanada KanadaC1970-197645812126738814061010Kapitán 1975-76
Bourdon, LucKanada KanadaO2006-3620224----------
Boyd, RandyKanada KanadaO1987-1989627172464----------
Bozek, SteveKanada KanadaĽK1988-1991191464490118100224
Bradley, BrianKanada KanadaC1987-19911935181132155734710
Brasar, Per-OlovŠvédsko ŠvédskoĽK1979-1982181376310021131230
Brashear, DonaldUSA USAĽK1996-20023885053103115940000
Bridgman, MelKanada KanadaC1988-19891543710712310
Brookbank, WadeKanada KanadaO2003-200652325176----------
Brown, CamKanada KanadaĽK1990-199110007----------
Brown, JeffKanada KanadaO1993-19967210445444297121939
Brown, MikeKanada KanadaK2000-20021600077----------
Brown, MikeUSA USAPK2007-1910155----------
Brown, SeanKanada KanadaO2005-2006120008----------
Bruce, DavidKanada KanadaĽK1985-198914323184124510000
Bubla, JiříČesko ČeskoO1981-19862561710111820260007
Bulis, JanČesko ČeskoC2006-20077912112370121122
Bure, PavelRusko RuskoPK1991-19984282542244783286034326672
Burrows, AlexandreKanada KanadaĽK2005-2062230523331110114
Buskas, RodKanada KanadaO1989-19901703336----------
Butcher, GarthKanada KanadaO1981-19916103310714016681421324
Butenschön, SvenNemecko NemeckoO2005-2006800010----------
Butler, JerryKanada KanadaPK1979-19821281920399671012
Callander, DrewKanada KanadaC1978-1980213142----------
Campbell, ColinKanada KanadaO1980-198289116172061923598
Capuano, DaveUSA USAĽK1989-1991881636525261125
Capuano, JackUSA USAO1990-199130000----------
Carney, KeithUSA USAO2005-20061802214----------
Carriere, LarryKanada KanadaO1976-1978561121366----------
Carson, JimmyUSA USAC1993-199434710172220110
Carter, AnsonKanada KanadaPK2005-20068133225541----------
Cassels, AndrewKanada KanadaC1999-2002198401281684862130
Charbonneau, JoseKanada KanadaPK1988-19954688165531014
Chouinard, MarcKanada KanadaC2006-20074222410----------
Christie, MikeUSA USAO1980-198191120----------
Chubarov, ArtemRusko RuskoC1999-200422825335840270444
Ciccone, EnricoKanada KanadaO1997-19981301147----------
Cochrane, GlenKanada KanadaO1985-19876303317720005
Connelly, WayneKanada KanadaPK1971-19725314203412----------
Convery, BrandonKanada KanadaC1997-19991929118----------
Cook, BobKanada KanadaPK1970-197120000----------
Cooke, MattKanada KanadaĽK1998-20085668312020362532841230
Corrigan, MikeKanada KanadaĽK1970-197295243256130----------
Coulombe, PatrickKanada KanadaO2006-70114----------
Courtnall, GeoffKanada KanadaĽK1990-199529210214424649565263561121
Courtnall, RussKanada KanadaPK1994-1997141397211168175111623
Courville, LarryKanada KanadaĽK1995-19983312316----------
Cowan, JeffKanada KanadaĽK2006-887411203102022
Coxe, CraigUSA USAC1984-1988
1989-1991
17710213153530002
Craven, MurrayKanada KanadaĽK1992-19948815506542348152322
Crawford, MarcKanada KanadaĽK1981-19871761931502292012344
Crowder, TroyKanada KanadaPK1996-19973012352----------
Cullen, RayKanada KanadaC1970-19717012213342----------
Cullimore, JassenKanada KanadaO1994-199764235621100012
Currie, TonyKanada KanadaPK1981-19843897164300010
Daigneault, J.J.Kanada KanadaO1984-19861319465511430220
Dailey, BobKanada KanadaO1973-19772573893131417724614
Delorme, RonKanada KanadaPK1981-19852101720373832312349
DeMarco Jr., AbUSA USAO1974-1976951322352320000
Derlago, BillKanada KanadaC1978-19806315193429----------
Diduck, GeraldKanada KanadaO1990-199526517557255347691555
Dirk, RobertKanada KanadaO1990-1994217918274012800039
Doak, GaryKanada KanadaO1970-19728221113135----------
Dowd, JimUSA USAC1995-199638167610000
Druken, HaroldKanada KanadaC1999-20031182729563040110
Dunbar, DaleUSA USAO1985-198610002----------
Dunn, DaveKanada KanadaO1973-19756911223387----------
Edler, AlexanderŠvédsko ŠvédskoO2006-97914234830002
Eisenhut, NeilKanada KanadaC1993-19941313421----------
Eldebrink, AndersŠvédsko ŠvédskoO1981-1983432911211300010
Eriksson, RolandŠvédsko ŠvédskoC1978-197935212144----------
Fedorov, FedorRusko RuskoC2002-2004150228----------
Fergus, TomUSA USAC1991-19938019294837135386
Fitzgerald, ZackUSA USAO2008-10000----------
Fitzpatrick, RoryUSA USAO2006-2007581674630006
Flockhart, RobKanada KanadaĽK1976-19794312312----------
Folco, PeterKanada KanadaO1973-197420000----------
Fortier, DaveKanada KanadaO1976-197758134125----------
Fraser, CurtUSA USAĽK1978-198334892114206651274913108
Gagner, DaveKanada KanadaC1998-1999332121424----------
Gassoff, BradKanada KanadaĽK1975-197912219173616330000
Gelinas, MartinKanada KanadaĽK1993-1998258908117117333661226
Gibson, DonKanada KanadaD1990-19911403320----------
Gillis, JereUSA USAĽK1977-1981
1983-1985
309637513821052240
Gloor, DannyKanada KanadaC1973-197420000----------
Glynn, BrianNemecko NemeckoO1993-199416000121703310
Goodenough, LarryKanada KanadaO1976-1980113721287510002
Gordon, RobbKanada KanadaC1998-199940002----------
Goren, LeeKanada KanadaPK2005-20073012330----------
Gould, JohnKanada KanadaĽK1973-197721882761585373250
Gould, LarryKanada KanadaĽK1973-197420000----------
Gradin, ThomasŠvédsko ŠvédskoC1978-19866131973535502803817213820
Graves, HilliardKanada KanadaPK1976-1979196426110349----------
Green, JoshKanada KanadaĽK2005-200790671339901112
Gregg, RandyKanada KanadaO1991-1992211452470118
Grenier, MartinKanada KanadaO2003-200471019----------
Grisdale, JohnKanada KanadaO1974-1979199332352661001115
Guevremont, JocelynKanada KanadaO1971-19752274488132124----------
Guy, KevanKanada KanadaO1988-19911145131810510000
Hall, MurrayKanada KanadaPK1970-197210927447128----------
Hall, TaylorKanada KanadaPK1983-198734791625----------
Halkard, DougKanada KanadaO1980-19873244511816338926651171
Hammond, KenKanada KanadaO1991-1992----------20006
Hansen, JannikDánsko DánskoĽK2007-50002100114
Hargreaves, JimKanada KanadaO1970-197366178105----------
Hatoum, EdLibanon LibanonPK1970-19712613421----------
Hawgood, GregKanada KanadaO1999-2001957222932----------
Hawkins, ToddKanada KanadaĽK1988-1990800015----------
Hazlett, SteveKanada KanadaĽK1979-198010000----------
Hedican, BretUSA USAO1993-1999310178510228141191032
Helmer, BryanKanada KanadaO2000-20036279167160000
Hendrickson, DarbyUSA USAC1998-200067761336----------
Hlaváč, JanČesko ČeskoĽK2001-2003551013231650110
Hlinka, IvanČesko ČeskoC1981-198313742811232816310138
Hodgson, DanKanada Kanada1986-19897416334952----------
Holden, JoshKanada KanadaC1998-200146491312----------
Holloway, BruceKanada KanadaO1984-198520000----------
Holt, RandyKanada KanadaO1978-19792213480----------
Homenuke, RonKanada KanadaK1972-197310000----------
Huber, WillieNemecko NemeckoO1987-1989354101440----------
Hubick, GregKanada KanadaO1979-198050110----------
Hughes, JohnKanada KanadaO1979-19805221113181400010
Hunter, TimKanada KanadaPK1992-1996176810185124600074
Hurlburt, BobKanada KanadaĽK1974-197510002----------
Huscroft, JamieKanada KanadaO1997-199933022118----------
Isbister, BradKanada KanadaPK2007-55651138----------
Jackson, DaneKanada KanadaPK1993-19951561713600010
Jaffray, JasonKanada KanadaĽK2007-1924619----------
Johnson, DanKanada KanadaC1970-19727716143016----------
Jokela, MikkoFínsko FínskoO2002-200310000----------
Joseph, ChrisKanada KanadaO1996-1997
1999-2000
1015222768----------
Jovanovski, EdKanada KanadaO1998-200643457177234536319101936
Kannegiesser, SheldonKanada KanadaO1977-19784217836----------
Kariya, SteveKanada KanadaPK1999-2002659182732----------
Kavanagh, PatKanada KanadaPK2000-20046202230002
Keane, MikeKanada KanadaPK2003-20046489172070004
Kearns, DennisKanada KanadaO1971-198167731290321386111238
Kesa, DanKanada KanadaPK1993-19941924618----------
Kesler, RyanUSA USAC2003-23839428121410000
Kidd, IanUSA USAO1987-198920471125----------
King, JasonKanada KanadaĽK2002-200455121123810000
Kirton, MarkKanada KanadaC1982-19851192314372741237
Klatt, TrentUSA USAPK1998-200331351601118785492
Kocur, JoeKanada KanadaPK1995-199670111910000
Komarniski, ZenithKanada KanadaO1999-20031911210----------
Korab, JerryKanada KanadaO1973-197431471164----------
Kozak, DonKanada KanadaĽK1978-1979282573031010
Krajíček, LukášČesko ČeskoO2006-117522271001202212
Kron, RobertČesko ČeskoC1990-199314424335737111232
Krutov, VladimirRusko RuskoĽK1989-19906111233420----------
Kučera, FrantišekČesko ČeskoO1995-1997261011060110
Kulak, StuKanada KanadaPK1982-19873222437----------
Kurtenbach, OrlandKanada KanadaC1970-197422962101163200----------Kapitán 1970-74
Kurtz, JustinKanada KanadaO2001-20022735814----------
Kurvers, TomUSA USAO1990-1991324232720622412
Lachance, ScottUSA USAO2000-2002157421259681236
LaFayette, NathanKanada KanadaC1993-19953855106202794
Lalonde, BobbyKanada KanadaC1971-19773537211718918560002
Lampman, MikeKanada KanadaĽK1973-1974141010----------
Langdon, DarrenKanada KanadaĽK2002-200345011143----------
Lanthier, Jean-MarcKanada KanadaPK1983-198810516163229----------
Lanz, RickČesko ČeskoO1980-198741756171227331142576
Larionov, IgorRusko RuskoC1989-199221051921438819471110
Lawless, PaulKanada KanadaĽK1987-1988130110----------
LeBlanc, JohnKanada KanadaĽK1986-19884313102318----------
Ledyard, GrantKanada KanadaO1997-1998492131514----------
Leeb, BradKanada KanadaPK1999-200240002----------
Leeman, GaryKanada KanadaPK1994-1995102020----------
Lemay, MoeKanada KanadaĽK1981-19872797092162367400012
Lemieux, RichardKanada KanadaC1971-197419229619068----------
Lenardon, TimKanada KanadaC1989-199081014----------
Letowski, TrevorKanada KanadaPK2001-200312018244251120228
Lever, DonKanada KanadaĽK1972-1980593186221407354102246Kapitán 1977-79
Levie, CraigKanada KanadaO1986-1987901113----------
Lidster, DougKanada KanadaO1983-199366665242307526412101236
Linden, TrevorKanada KanadaC/PK1988-1998
2001-
114131841573273011834619590Kapitán 1991-97
Lindgren, LarsŠvédsko ŠvédskoO1978-198433523991222922536914
Lindgren, MatsŠvédsko ŠvédskoC2002-200354591418----------
Logan, DaveKanada KanadaO1979-19814015612240000
Loney, BrianKanada KanadaPK1995-1996122356----------
Lowry, DaveKanada KanadaĽK1985-198816519214035730000
Lumme, JyrkiFínsko FínskoO1989-199857983238321379729314036
Lunde, LenKanada KanadaĽK1970-1971201342----------
Lupul, GaryKanada KanadaĽK1979-1986293707514524325471113
MacAdam, AlKanada KanadaPK1984-19858014203427----------
MacDonald, BlairKanada KanadaPK1980-1983882628543280332
MacDonald, BrettKanada KanadaO1987-198810000----------
Mair, JimKanada KanadaD1972-1975232468----------
Maki, WayneKanada KanadaĽK1970-19731805073123148----------
Malík, MarekČesko ČeskoO2002-2004147102737972111220
Malkoc, DeanKanada KanadaO1995-199641022136----------
Manery, KrisKanada KanadaĽK1979-19802121315----------
Manno, BobKanada KanadaĽK1976-19811631355681151011212
Marois, MarioKanada KanadaO1980-19815041216115----------
Martin, GrantKanada KanadaC1983-19852403345----------
Martin, PitKanada KanadaC1977-19791312745726030112
Maxwell, BradKanada KanadaO1986-19873017828----------
May, BradKanada KanadaĽK1997-2000
2002-2004
2252927563802010121
Mazur, JayKanada KanadaPK1988-199247117182060118
McAllister, ChrisKanada KanadaO1997-199964235169----------
McBain, AndrewKanada KanadaPK1989-1992455101554----------
McCabe, BryanKanada KanadaO1997-19999582533184----------
McCarthy, KevinKanada KanadaO1978-1984352511481993881122412Kapitán 1979-82
McCarthy, SteveKanada KanadaO2005-20065124643----------
McCord, DennisKanada KanadaO1973-197430006----------
McDonnell, JoeKanada KanadaO1981-1982701112----------
McIlhargey, JackKanada KanadaO1976-19801676182440330002
McIntyre, JohnKanada KanadaC1993-19959031013752401116
McIver, NathanKanada KanadaO2006--1800059----------
McNab, PeterKanada KanadaĽK1983-1985882431552030000
McSheffrey, BryanKanada KanadaĽK1972-1974871372044----------
Meehan, GerryKanada KanadaĽK1974-1975571015254----------
Melnyk, LarryKanada KanadaO1987-19901905162124640002
Messier, MarkKanada KanadaC1997-200020752110162121----------HHOF: 2007
Kapitán 1997-2000
Miller, AaronUSA USAO2007-5718932----------
Minor, GerryKanada KanadaC1979-19841401121321761213425
Mitchell, WillieKanada KanadaO2006-134320231261201112
Mogilnyj, AlexanderRusko RuskoPK1995-200031213916930814461898
Mojžíš, TomášČesko ČeskoO2005-2006701112----------
Molin, LarsŠvédsko ŠvédskoĽK1981-1984172336598371929117
Momesso, SergioKanada KanadaĽK1990-199526968731416556691322157
Monahan, GarryKanada KanadaC1974-1978287588214016671014
Moran, BradKanada KanadaC2006-0730112
Morin, StephaneKanada KanadaC1992-199461236----------
Morrison, BrendanKanada KanadaC1999-543136257393326498192748
Morrison, DaveKanada KanadaĽK1984-198580000----------
Muckalt, BillKanada KanadaĽK1998-2000106202848115----------
Murphy, RobKanada KanadaC1987-199273641010040002
Murray, BobKanada KanadaO1974-1977903101342601113
Murzyn, DanaKanada KanadaO1990-19994522366899004034792
Namestnikov, JevgenijRusko RuskoO1993-1997350881820002
Näslund, MarkusŠvédsko ŠvédskoĽK1995-8843464107566144513203346Kapitán 2000-
Nedvěd, PetrČesko ČeskoĽK1990-1993222636112415228381118
Neely, CamKanada KanadaPK1983-1986201515310432042022HHOF: 2005
Nemchinov, SergeiRusko RuskoC1996-199762354----------
Nill, JimKanada KanadaPK1981-19841241723402192043773
Noonan, BrianUSA USAPK1996-19989814233768----------
Nordmark, RobertŠvédsko ŠvédskoO1988-199116910526219473258
O'Flaherty, GerryUSA USAPK1972-1978435989519316672246
O'Neil, PaulUSA USAC1973-197450000----------
O'Sullivan, ChrisUSA USAO1999-2000110552----------
Oddleifson, ChrisKanada KanadaPK1973-198146985180265439141678Kapitán 1976-77
Odjick, GinoKanada KanadaĽK1990-199844446529821272931495
Öhlund, MattiasŠvédsko ŠvédskoO1997-68887213300651428172549
Oksiuta, RomanRusko RuskoPK1994-19966821254644102350
Paiement, RosaireKanada KanadaC1970-1972147444791269----------
Park, RichardKórejská republika Južná KóreaC2005-2006608101829----------
Peca, MichaelKanada KanadaC1993-19953766123250118
Pederson, BarryKanada KanadaC1986-199023360137197174----------
Pederson, DenisKanada KanadaC1999-2002102815239840114
Peterson, BrentKanada KanadaPK1985-198714615385317132029
Petit, MichelKanada KanadaO1982-198822624578137310000
Pettinger, MattKanada KanadaĽK2008-42611----------
Plavsic, AdrienKanada KanadaO1989-1995182135265147131784
Popiel, PoulDánsko DánskoO1970-197211611233497----------
Pratt, TracyUSA USAO1973-19761769303926150005
Primeau, KevinKanada KanadaC1980-198120004----------
Pronger, SeanKanada KanadaC2003-200430114----------
Pyatt, TaylorKanada KanadaPK2006-155393574102122466
Quinn, DanKanada KanadaC1989-199110134498373----------
Quinn, PatKanada KanadaO1970-197213341418212----------
Ratushny, DanKanada KanadaO1992-199310112----------
Raymond, MasonKanada KanadaPK2007-49912212----------
Reaume, MarcKanada KanadaO1970-1971270224----------
Reid, BrandonKanada KanadaC2002-2007132460100220
Reinhart, PaulKanada KanadaO1988-199013124901147472354
Richardson, GlenKanada KanadaĽK1975-19762436919----------
Richter, DaveKanada KanadaO1986-198812741923396----------
Ridley, MikeKanada KanadaC1995-19971122647737150002
Ritchie, ByronKanada KanadaC2007-72381180----------
Rizzuto, GarthKanada KanadaC1970-19713734716----------
Roberts, DavidUSA USAĽK1996-19987111182955----------
Robertsson, BertŠvédsko ŠvédskoO1997-199969461037----------
Robitaille, MikeKanada KanadaO1974-197717410506012170114
Rochefort, LeonKanada KanadaC1974-197687181432250220
Rohlicek, JeffUSA USAC1987-198990008----------
Rohlin, LeifŠvédsko ŠvédskoO1995-199796824324050000
Ronning, CliffKanada KanadaC1990-19963661122163281837224345848
Rota, DarcyKanada KanadaĽK1979-1984289120116236453301051582
Ručínský, MartinČesko ČeskoĽK2003-2004131231071126
Ruuttu, ChristianFínsko FínskoC1994-19952556112391120
Ruutu, JarkkoFínsko FínskoPK1999-20062672328514532413432
Ryan, PrestinKanada KanadaO2005-200610002----------
Rypien, RickKanada KanadaC2005-2922450----------
Salo, SamiFínsko FínskoO2002-34248103151134292686
Sanderson, DerekKanada KanadaC1976-197716791630----------
Sanderson, GeoffKanada KanadaĽK1997-1998
2003-2004
223710871124
Sandlak, JimKanada KanadaPK1985-1993
1995-1996
509104117221789337101730
Santala, TommiFínsko FínskoC2006-2007301562410000
Saunders, DavidKanada KanadaĽK1987-1988567132010----------
Scatchard, DavidKanada KanadaC1997-2000179262854329----------
Schaefer, PeterKanada KanadaĽK1998-20011783639755030000
Schella, JohnKanada KanadaO1970-197211521820224----------
Schliebener, AndyKanada KanadaO1981-198584211137460000
Schmautz, BobbyKanada KanadaPK1970-1974
1980-1981
28510810421242830000
Schultz, JesseKanada KanadaPK2006-200720000----------
Sedin, DanielŠvédsko ŠvédskoĽK2000-560148232380228435131812
Sedin, HenrikŠvédsko ŠvédskoC2000-564872913783224310102024
Sedlbauer, RonKanada KanadaĽK1974-1980325108691771701001119
Seguin, DannyKanada KanadaĽK1970-19742615646----------
Semak, AlexanderRusko RuskoC1996-1997182132----------
Semenov, AnatoliRusko RuskoC1992-19936210344428121340
Shannon, RyanKanada KanadaC2007-27581324----------
Sharifijanov, VadimRusko RuskoĽK1999-20001721314----------
Sillinger, MikeKanada KanadaC1995-19981382832606560002
Skriko, PetriFínsko FínskoĽK1984-1991472171202373221101560
Šlégr, JiříČesko ČeskoO1992-1995
2003-2004
15412657723550334
Sly, DarrylKanada KanadaO1970-19713102210----------
Smith, BradKanada KanadaĽK1978-19802113452----------
Smith, DougKanada KanadaC1988-19904068147640006
Smith, NathanKanada KanadaC2003-20074000040000
Smolinski, BryanUSA USAC2006-2007204378122248
Smyl, StanKanada KanadaPK1978-199189626241167315564116173364Vyr.: #12
Kapitán 1982-90
Snepsts, HaroldKanada KanadaO1974-1984
1988-1990
78135160195144644191099
Sobchuk, GeneKanada KanadaĽK1973-197410000----------
Sopel, BrentKanada KanadaO1998-2004
2006-2007
322339713013942291110
Speck, FredKanada KanadaC1971-1972181230----------
Spruce, AndyKanada KanadaĽK1976-197751961537----------
Staios, SteveKanada KanadaO1996-199914331215208----------
Stanley, DarylKanada KanadaO1987-19901006915192----------
Stapleton, MikeKanada KanadaC2000-2001181238----------
Stern, RonnieKanada KanadaPK1987-1991975611480301117
Stevens, MikeKanada KanadaĽK1984-198560336----------
Stewart, RalphKanada KanadaC1970-1971
1976-1978
53812204----------
Stewart, RonKanada KanadaC1971-19724231410----------
Stojanov, AlexKanada KanadaPK1994-19966201113650002
Stone, SteveKanada KanadaPK1973-197420000----------
Strudwick, JasonKanada KanadaO1997-20022434151936720000
Summanen, RaimoFínsko FínskoĽK1986-19881967132----------
Sundstrom, PatrikŠvédsko ŠvédskoĽK1982-1987374133209342181111129
Sutter, RichKanada KanadaPK1986-19902916161122533721312
Tallon, DaleKanada KanadaO1970-19732224493137219----------
Tambellini, SteveKanada KanadaC1985-198816142458734----------
Tannahill, DonKanada KanadaPK1972-197411130336325----------
Tanti, TonyKanada KanadaPK1982-199053125022047048918191015
Taylor, TedKanada KanadaĽK1970-1972125202949141----------
Tezikov, AlexeiRusko RuskoO2001-200220000----------
Tikkanen, EsaFínsko FínskoĽK1995-19971002539648063252
Tremblay, YannickKanada KanadaO2006-20071212312----------
Tudor, RobKanada KanadaC1978-1980264481930000
Vaic, ĽubomírSlovensko SlovenskoC1997-200091122----------
Vaive, RickKanada KanadaĽK1979-19804713821111----------
Valk, GaryKanada KanadaĽK1990-19931722435592001601137
Vasiljevs, HerbertsLotyšsko LotyšskoC2001-2002183252----------
Ververgaert, DennisKanada KanadaPK1973-197940913916530417731014
Veysey, SidKanada KanadaC1977-197810000----------
Vilgrain, ClaudeHaiti HaitiPK1987-198861120----------
Walker, ScottKanada KanadaO1994-1998197103444466----------
Walter, RyanKanada KanadaC1991-1993929112059130338
Walton, MikeKanada KanadaC1975-197811544691137120005
Ward, DixonKanada KanadaPK1992-199410328315911992350
Ward, RonKanada KanadaO1971-1972712464----------
Warriner, ToddKanada KanadaĽK2001-200344610163461012
Washburn, SteveKanada KanadaC1998-199980002----------
Weaver, MikeKanada KanadaO2007-5501133----------
Weinrich, EricUSA USAO2005-2006160008----------
Wickenheiser, DougKanada KanadaC1987-1988807192636----------
Wilcox, BarryKanada KanadaĽK1972-19753332515----------
Wiley, JimKanada KanadaC1975-19773646106----------
Wilkins, BarryKanada KanadaO1970-1975256216990458----------
Williams, TigerKanada KanadaĽK1979-1984312838216513243141014181
Wiste, JimKanada KanadaC1970-1971231230----------
Woodley, DanUSA USAC1987-1988520217----------
Wotton, MarkKanada KanadaO1994-1998423692550004
Wright, JohnKanada KanadaC1972-19749113304343----------
York, HarryKanada KanadaC1998-200010311223340----------
Young, HowieKanada KanadaO1970-19711102225----------
Zetterstrom, LarsŠvédsko ŠvédskoO1978-1979140112----------
Zezel, PeterKanada KanadaC1997-19996611203118----------

Referencie

[upraviť | upraviť zdroj]