Diskusia s redaktorkou:Lenka64

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

archiw

Tiochinox[upraviť kód]

Imaš članke prevedli iz nemščine? (Google Translator)--Kopiersperre 16:17, 7. marec 2014 (UTC)

Hallo, Kopiersperre. Ja, Tiochinox ist aus de wiki. --Lenka64 (diskusia) 17:48, 7. marec 2014 (UTC)

EUTRAPELIA[upraviť kód]

Dobrý den, Lenko64,

četl jsem Váš příspěveko EUTRAPELII. Rád bych se dozvěděl, odkud jste čerpala informace. Minulou neděli jsem o EUTRAPELII slyšel v jednom kázání v kostele ve Vlašimi (Středočeský kraj). Následně jsem ještě požádal pana faráře, aby mi o tomto něco napsal a dozvěděl jsem se toto:

" Onen výraz na který se ptáte zní: eutrapelia. Je to kladná vlastnost člověka (dle Aristotela ctnost), díky které dotyčný dokáže s každým navázat rozhovor či kontakt takovým způsobem, že šíří pozitivní atmosféru, dobrou náladu, vytváří dobré společenství, stmeluje lidi. Člověk, který toto umí se nazývá eutrapelos. "

Chci se dotázat na Vaši zmíňku o slovenském překladu Bible, kdy píšete: "V Biblii sa slovo vyskytuje iba raz v Liste Efezanom 5:4, v slovenskom preklade Biblie je preložené ako "neprístojné žarty".".... nerozumím, kde se toto v Bibli vyskytuje a proč v souvislosti s EUTRAPELII hovoříte o nepřístojných žertech ? děkuji za vysvětlení a za úpravu Vašeho nepřesného článku.

Jan Holík, Praha 4

Strojové preklady[upraviť kód]

Zdravím. Strojové preklady, ktoré vkladáte (len za dnes: W-Tower, Migdal Šalom Meir, Migdal ha-Mifras, Migdal ha-Chazon) sú nedostatočné. Majú chyby v slovách, štylistike viet, syntaxe (trpný rod). Pribrzdite ich počet, skutočne to nie je na osoh. Vasiľ (diskusia) 10:31, 20. október 2015 (UTC)

Lenka, prosím, dávaj text prekladu ako „Zdroj“, nie ako Referenciu. Ďakujem.--Pe3kZA (diskusia) 20:22, 21. október 2015 (UTC)

2016[upraviť kód]

V novom roku Ti prajem všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia a šťastia!--Luppus (diskusia) 23:23, 31. december 2015 (UTC)

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť kód]

Ahoj Lenka64!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

Rollback[upraviť kód]

Zdravím. Ad [1]: odhliadnuc od Lalininých zmätkov, toto už mi pripadá, ako minimálne hodne nesympatická nadpráca... --Teslaton (diskusia) 16:53, 7. apríl 2019 (UTC)

No, vzhledem k tomu, že už skoro den odkládá omluvu, napřed lže, pak si stěžuje, pak se vymlouvá, že ona vlastně ani nekouká, co revertuje.... (osobní útoky pominu).... a že můžu z minulosti doložit, že se vymlouvala a vyplňovala lživá shrnutí vícekrát... si myslím, že by práva na rollback mít neměla. Bojovat za to zatím nebudu, ale koukat jak odrazuje i tu hrstku potenciálních editorů také ne. Je jedno, jestli práva zneužila z úmyslné arogance nebo jen té lajdácké. Co jsem mu napsala, za tím stojím. A je docela možné, že na některé západní wiki by už byla bez práv .... ale ne, tam by byla už dávno zablokována za neustálé odstaňování obsahu. --Lenka64 (diskusia) 17:04, 7. apríl 2019 (UTC)
Váž prosím slová. Lož sa štandardne vníma ako vedomá/úmyselná nepravda a pokiaľ ten úmysel nie je doložiteľný, dá sa obviňovanie zo lži brať ako osobný útok. --Teslaton (diskusia) 17:15, 7. apríl 2019 (UTC)
Dobře... když použiješ dvakrát rollback a dotyčný ti napíše, že jednáš špatně...ignoruješ ho a edituješ další články?... nebo se koukneš, jestli náhodou nemáš pravdu?.... pokud ti poté správce napíše že jsi udělal chybu... koukneš na své reverty, aby si se ujistil, že jsi jednal správně, nebo od oka napíšeš, že jsi revertoval, protože dotyčný ti smazal obsah?..... pokud ti já napíšu, že to co není pravda a že patrně nejsi schopen rollback používat, takže při příštím selhání bys měl o něj přijít... ječíš jak hysterka, nebo se půjdeš kvapem omluvit dotyčnému??? ... pokud to nebyl úmysl... pak se omlouvám... ale at jí hned seberou ta práva, protože s takovou povahou a (ne)schopnostmi je nesmí mít. --Lenka64 (diskusia) 17:23, 7. apríl 2019 (UTC)