Diskusia s redaktorom:81.92.255.38

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Pe3kZA 08:29, 24. jún 2018 (UTC)

Bez zdroja[upraviť kód]

Dobrý večer. Neprekladajte, prosím, články bez zdroja z iných wiki. Wikipédii to na kvalite nepridáva. Vasiľ (diskusia) 20:34, 15. júl 2019 (UTC)


Nuvola apps ktip.png Tip!
Nuvola apps kdmconfig.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Chceme Ťa poprosiť, aby si neprispieval anonymne, ale zaregistroval sa ako jeden z redaktorov. Uľahčí to Tebe aj nám vzájomnú komunikáciu a spoluprácu na rozvoji Wikipédie a vyhneš sa tak prípadnému neželanému zablokovaniu alebo zneužitiu Tvojej identity.
Môžeš tak urobiť po kliknutí na tento odkaz. Ďakujeme.

--Tom78 (diskusia) 19:58, 18. júl 2019 (UTC)

Copy&paste presuny[upraviť kód]

Zdravím. Ad [1]: nepresúvaj pls. obsah článkov s históriou kopírovaním ich obsahu do iného článku, je to tu z viacerých dôvodov (autorsko-právne, evidenčné) nežiadúce. Na presun tu slúži funkcia presunúť hore v záhlaví, pokiaľ na to nemáš oprávnenie, treba sa buď normálne zaregistrovať a editovať prihlásený, alebo požiadať o presun na Nástenke správcov. Tento konkrétny presun ale navyše podľa mňa nebude v poriadku, keďže ide o umelecký pseudonym dotyčnej (nie vlastné meno), ktorý sa neprechyluje. --Teslaton (diskusia) 23:12, 3. august 2019 (UTC)