Diskusia s redaktorom:Artogon

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Artogon. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 242 218 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: BT


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Playstation 4[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Playstation 4 si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--BT 21:46, 14. november 2013 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Z článku môžeš čerpať, no nesmie byť doslovne skopírovaný. Preformuluj text, prípadne doplň z iných zdrojov. Veľa šťastia. --BT 21:49, 14. november 2013 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Upravené ;) Diskusia s redaktorom:Artogon 7:44, 15. november 2013 (UTC)

Pozri sem, koľko rovnakých viet tam je. Článok musíš oveľa viac preformulovať, teda výraznejšie upraviť, inak môže byť zmazaný.
P.S. Nezabúdaj sa v diskusiách podpisovať, stačí kliknúť na ikonu ceruzky v paneli nástrojov nad oknom na úpravu. Vector toolbar with signature button.png --BT 18:37, 15. november 2013 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Tak som to preformuloval vetu po vete a malo by to byť. Veď ja sa len učím ;) --Hrdý redaktor Slovenskej Wikipédie ! 07:17, 16. november 2013 (UTC)

Je to lepšie, ja som to ešte trochu doladil. Inak na začiatočníka celkom dobrá práca. Len tak ďalej;).
P.S.:A nezabúdaj sa podpisovať. --BT 00:15, 17. november 2013 (UTC)Odpovědět[odpovedať]


Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment v článku Ing. Dominik Sochor fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Teslaton (diskusia) 16:40, 30. január 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Stop hand nuvola orange.svg Upozornenie
Opakovane sme zistili, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne sme ho opätovne odstránili. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, pieskovisko a riaď sa na ňom uvedenými pokynmi, pretože pokusy v článkoch zvyčajne rýchlo mažeme. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri stránku Vitajte vo Wikipédii. V prípade opakovaného porušovania integrity encyklopédie Ti zablokujeme redaktorský prístup do Wikipédie! Ďakujeme za pochopenie.

--Teslaton (diskusia) 16:46, 30. január 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Stop hand nuvola black.svg Oznam!
Tvoj redaktorský prístup k Wikipédii bol dočasne zablokovaný z dôvodu poškodzovania integrity encyklopédie, ktorý nazývame vandalizmus. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, pieskovisko, pretože pokusy v článkoch zvyčajne rýchlo mažeme. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Teslaton (diskusia) 16:54, 30. január 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]