Diskusia s redaktorom:Brood

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Brood. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 234 142 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Jetam2


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

ďakujem, Jetam2 ! Pokúsim sa to všetko prečítať...--Brood (diskusia) 09:38, 18. november 2014 (UTC)

Zdroje[upraviť kód]

Vďaka za článok Štefan Mišák, ale zároveň žiadam o doplnenie zdrojov. Vďaka!--Jetam2 (diskusia) 17:51, 17. november 2014 (UTC)

Ďakujem za reakciu, pridal som prvú referenciu. Dúfam, že správne. --Brood (diskusia) 18:12, 17. november 2014 (UTC)
Správne! :-) Držím palce s ostatnými.--Jetam2 (diskusia) 18:14, 17. november 2014 (UTC)
Pridané ďalšie zdroje - výsledky volieb na primátora. Je potrebné zazdrojovať aj vzdelanie a zamestnanie? Teda každú jednu položku ? http://www.levice.sk/primator-mesta.phtml?id3=371 --Brood (diskusia) 18:50, 17. november 2014 (UTC)
Každú položku, veru. Nový článok Stredná priemyselná škola Levice tiež nemá zdroje.--Jetam2 (diskusia) 19:37, 17. november 2014 (UTC)
Štefan Mišák je kompletne zazdrojovaný. Na uploadnutie fotografie je potrebný písomný súhlas autora? Nie som totiž autor fotografie. Stredná priemyselná škola Levice zazdrojujem ASAP. --Brood (diskusia) 19:55, 17. november 2014 (UTC)
Vďaka za zdrojovanie. Ideálne by mal fotografiu uploadovať sám autor. Pozri sa napríklad na Prvé kroky. Veľa zdaru!--Jetam2 (diskusia) 20:13, 17. november 2014 (UTC)


Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Pe3kZA (diskusia) 20:00, 17. november 2014 (UTC)

Dík za upozornenie. Ak môžem jednu otázku: Ako riešiť situáciu, keď dvaja redaktori upravujú článok, a po jeho uložení obidvomi redaktormi sa prepíšu tie úpravy, ktoré boli uložené skorej? Existuje nejaká možnosť "zlúčenia úprav" (merge) ? --Brood (diskusia) 20:07, 17. november 2014 (UTC)