Diskusia s redaktorom:Cajorys

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Cajorys. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 241 709 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: BT


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).


Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Magy357 (diskusia) 21:31, 19. február 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Aquapark Delňa[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Aquapark Delňa si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--BT 15:51, 3. marec 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Nuda (hudobná skupina)[upraviť zdroj]

Vďaka za článok, ale momentálne v ňom nie sú žiadne zdroje. Ďakujem za doplnenie a veľa zdaru!--Jetam2 (diskusia) 14:58, 2. máj 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Pokračovanie bez zdrojov[upraviť zdroj]

Ahoj! Vďaka za usilovné editovanie, ale k našej práci patrí používanie zdrojov. Vďaka za ich doplnenie k založeným a upravovaným článkom.--Jetam2 (diskusia) 10:30, 3. máj 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Ahoj, diki. Budem sa snažiť. Ešte som len nováčik, tak som rád že niekto články aj po mne skontroluje. Momentálne pracujem hlavne na hudobných článkoch, snažím sa doplniť kompletne celý žáner Eurodance. Len trochu nechápem diskusiám, neviem ako odpisovať, a čo vlastne písať do zhrnutia úprav ak niekomu odpovedám. --Cajorys (diskusia) 19:19, 20. august 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Ešte raz ahoj. Vďaka za články, ktoré si vytvoril, je fajn, že chceš pokryť žáner Eurodance, aj maličkosťami ako Exil, Nuda a pod. Určite bude čo vytvárať, myslím že tu toho dosť chýba (držím palce). Super, že prekladáš aj z en.wiki, no pri prekladoch používaj okrem šablóny preklad aj referencie použité priamo v textoch. Čím viac zdrojov článok má, tým je dôveryhodnejší! Čo sa týka diskusií postupuješ správne, no a do zhrnutí doplňuj opis úpravy, ktorú si v článku urobil. Ak budeš mať ďalšie otázky, kľudne sa pýtaj. Veľa šťastia.--BT 19:47, 20. august 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]
Ok už tomu chápem, budem sa snažiť. Jasné viem, zdroje sú najdôležitejšie. Aj tak díki. Keby niečo, napíšem ti. Predsa len každý robí chyby, a mám radšej ak niekto po mne kto je na wiki dlhšie ako ja, to skontroluje.--Cajorys (diskusia) 08:14, 21. august 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

Ahoj Cajorys!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

WikiOnTheRoad - Lipany[upraviť zdroj]

Ahoj,

spolu s Jetamom2 a ďalšími redaktormi cestujeme po Slovensku v rámci projektu WikiOnTheRoad. V Lipanoch sa 22. septembra uskutoční druhý zo série plánovaných WikiEditov tohto projektu. Ten sa zameriava na tvorbu článkov o rôznych menej známych regiónoch alebo menších mestách Slovenska. Chceme aby v rámci tohto projektu písali o svojom meste, kraji a regióne ľudia, ktorí v ňom žijú a región, mesto či kraj, dobre poznajú. Tento projekt si zároveň kladie za cieľ pomôcť skvalitniť prácu redaktorov, ktorí sa Wikipédii venujú a zároveň získať nových, ktorí by vo Wikipédii a ďalších Wikiprojektoch mohli nájsť záľubu.

Chceme Ťa na túto udalosť pozvať. Samozrejme strava a prípadné cestovné náklady Ti môžeme spätne preplatiť.

Projektová stránka: https://sk.wikipedia.org/wiki/Wikip%C3%A9dia:WikiOnTheRoad.

Druhá zastávka: https://sk.wikipedia.org/wiki/Wikip%C3%A9dia:WikiOnTheRoad/Lipany

Facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/303684297107594/

Na záver Ťa chcem poprosiť, zdieľaj informácie o tomto projekte medzi svojimi známymi a priateľmi, rodinou a kolegami z redaktorskej komunity, aby sa o projekte dozvedelo čo najviac ľudí.

Ďakujem.

Akdar (diskusia) 16:08, 14. september 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]