Diskusia s redaktorom:Flasa

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Flasa. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 231 650 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Kelovy


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Ahoj, máme článok Topoľčany. Pred editáciami si prosím pozri nápovedu. --Kelovy 20:33, 9. jún 2007 (UTC)

Dúfam, že s tým presunom to bol len omyl. Pozri Pomoc:Premenovanie stránky event. Pomoc:ObsahKandy Talbot 09:23, 10. jún 2007 (UTC)

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:Kostol0r.jpg[upraviť kód]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:Kostol0r.jpg. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka. a rôzne ďalšie. — Kandy Talbot 09:27, 10. jún 2007 (UTC)

To isté platí aj pre obrázky Image:Kostol1r.jpg, Image:Kostol2r.jpg, Image:Kostol1.jpg, Image:Kostol5.jpg. Helix84.JPG helix84 13:37, 10. jún 2007 (UTC)


Topolcany - kostol

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Topolcany - kostol si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

Trochu ti pomôžem, bo tuším o čo ide. Článok vytvor na Kostol Nanebovzatia Panny Márie (Topoľčany) stým, že to bude buď tvoj text, alebo budeš mať povolenie od autorov textov (viď odkazy prečo vyššie). Stačí niečo krátke, aby si mohol pripichnúť odkaz na Google Earth a sem pridať niečo ako {{Geo|49_13_50_N_16_34_14_E_scale:5000|49°13'50"N,16°34'14"E}}. Do článku sa nepodpisuj a nevkladaj žiadny vlastný výskum (viď WP:NOR). Zadanie to od teba nevyžaduje (tvoju prácu stačí umiestniť na vlastných stránkach) Ak som na niečo zabudol kľudne sa ozvi. — Kandy Talbot 10:09, 10. jún 2007 (UTC)

Presun[upraviť kód]

Ahoj, prosím ťa nepresúvaj články, ak nevieš presne čo robíš.
POZOR! Toto môže byť drastická a nečakaná zmena pre populárnu stránku; ubezpečte sa preto, skôr ako budete pokračovať, že chápete dôsledky svojho činu. --AtonX 10:37, 11. jún 2007 (UTC)

Kostol[upraviť kód]

Počúvaj Flasa, ako je možné, že ten kostol vyhorel skôr, ako je o ňom najstaršia zmienka? --Wizzard 11:07, 11. jún 2007 (UTC)

  • Možno sa v tej zmienke píše, že v roku 1731 vyhorel? :o) --AtonX 11:17, 11. jún 2007 (UTC)

Už je to opravené, bol tam preklep v roku. --Wizzard 11:31, 11. jún 2007 (UTC)