Diskusia s redaktorom:Horst

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Horst. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 241 141 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Bubamara


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Tak ťa ešte privítam, a nemusíš mi vykať, u nás to nie je zvykom:) --Bubamara …✉ 21:13, 22. december 2006 (UTC)[odpovedať]

Iné projekty[upraviť zdroj]

Pozdravujem ťa Horst. Vďaka za tvoje zaujímavé príspevky. Pre budúcnosť, ak budeš pridávať link na commons, pridávaj ho v rámci sekcie "Iné projekty", tak ako je to upravené v článku Národný park Denali. Ešte raz vďaka a prajem ti príjemný večer.--Jano spoza mláky 16:47, 11. november 2008 (UTC)[odpovedať]

IP škola[upraviť zdroj]

Ahoj, tak vidím, že jsi už dlouho aktivní i tady ;) český kolego. OJJ (diskusia) 08:27, 16. február 2016 (UTC)[odpovedať]

nefér blok[upraviť zdroj]

tak vy mě zablokujete místo spammera? ubohé Bobbik245 (diskusia) 23. 9. 2016, 12:17 (UTC)

Jednalo se o pískoviště. Víte vůbec, co je to spam na WP? -OJJ 23. 9. 2016, 12:39 (UTC)

nějak to nechápu... ale mohl bych být prosím odblokován? Bobbik245 (diskusia) 23. 9. 2016, 15:28 (UTC)

Takže jen stručně, tohle patří na českou Wikipedii. To nebyl žádný spam (tedy reklama na nějaké stránky/produkt), ale test. A pískoviště slouží k testům, jak tu co funguje. Takže tak. Další komentáře už budu pvažovat za trolling. -OJJ 23. 9. 2016, 16:31 (UTC)
Jakože tohle byla nějaká konstruktivní editace? BTW ani zdejší kolegové se s loutkami a jednorázovými provokačními účty párat nebudou. Ono jde všechno vidět Pokud máte rozumné vysvětlení pro vaše počínání, pošlete mi mail--Horst (diskusia) 23. 9. 2016, 18:58 (UTC)

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

Ahoj Horst!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

Díky za nabídku, bohužel letos mi to nevyjde a to mám Žilinu tak rád.--Horst (diskusia) 11:17, 6. december 2017 (UTC)[odpovedať]