Diskusia s redaktorom:Ivan.peterko

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Ivan.peterko. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 238 150 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Wizzard


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Demänovka[upraviť zdroj]

Chcel by som Vás upozorniť, že na wikipédii nesmie byť zkopírovaný text (do slova do slova, pokiaľ autori stránky nedali k tomu súhlas Wikipédia:Autorské práva skúste si prečítať jednotlivé odkazy vo vyššej šablóne Vitajte - Ahoj Ivan.peterko. Vítame ťa v slovenskej Wikipédii! alebo by som Vám odporučl článok z tohoto blogu: http://bur.blog.sme.sk/c/86056/Co-je-a-co-nie-je-Wikipedia.html ) nižšie uvedený text som odstránil z článku pretože je kópiou http://www.stn-trade.sk/index.php?page_id=40&lg=sk

Demänovka Sladká a Demänovka Horká získali v roku 1996 Certifikát ochrannej značky kvality a Zlatú medailu Slovak Gold, ktorá je udeľovaná slovenským výrobkom nadštandardnej kvality. V roku 2005 získala Demänovka Horká na Medzinárodnej súťaži liehovín ISW 2005 v Nemecku zlatú medailu a Demänovka Sladká striebornú medailu, čím potvrdili tieto liehoviny svoje kvality.--Tom78 12:02, 10. december 2008 (UTC)[odpovedať]

Budiš (minerálny prameň)

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Budiš (minerálny prameň) si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--–Bubamara 18:56, 7. február 2009 (UTC)[odpovedať]