Diskusia s redaktorom:Maxim Šultys

Page contents not supported in other languages.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Tournesol.pngAhoj, Maxim Šultys. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 243 656 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Dobrý deň, máte aj nejaké zdroje k článku planéta X? Nevyžadovala by som ich, keby nešlo o takú kontroverznú tému. Na základe čoho a kto určil veľkosť objektu, ktorého existencia ani nie je potvrdená? Po odzdrojovaní môžeme informáciu vrátiť. --Eryn Blaireová (diskusia) 20:48, 26. august 2020 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Alfa Centauri Bb[upraviť zdroj]

Zdravím. Článok je v takejto podobe [1] nevyhovujúci, chýba mu úvodná definícia, necituje žiadne zdroje, chýbajú kategórie, wikilinky. --Teslaton (diskusia) 16:39, 12. október 2020 (UTC)Odpovědět[odpovedať]