Diskusia s redaktorom:Pe-Jo

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Pe-Jo. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 241 158 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Marián_2


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Template:Cultural Heritage Slovakia[upraviť zdroj]

Hi Pe-Jo, I saw, that you use the commons:Template:Cultural Heritage Slovakia and you have hungary as mothertongue. Pleas be so kind and translate this template in magyar too. Thank you an advance and use the template often :-) greetings from the neighborhood in Austria K@rl (Please answer hier antworten) 21:33, 4. máj 2012 (UTC)[odpovedať]

Obrázky interiéru kostola sv. Kataríny Kremnici[upraviť zdroj]

Zdravím, ako sa ti podarilo získať povolenie na fotenie interéru tohto kostola? Pokiaľ viem, tak je to zakázané (dokonca ani za poplatok to nepovoľujú). --peko (diskusia) 22:54, 4. október 2012 (UTC)[odpovedať]

Zdravím, dovolili bez blesku (ako vidno aj na kvalite obrázku), a na nekomerčné účely. Ak je problém kľudne vymažte, alebo navrhnite inú licenciu, mne to nebude chýbať, resp. vadiť. S pozdravom 05:36, 5. október 2012 (UTC)
Ok, beriem, len mne tvrdili, že vôbec nemôžem fotiť interiér. --peko (diskusia) 06:27, 5. október 2012 (UTC)[odpovedať]
Ďakujem, s pozdravom 06:36, 5. október 2012 (UTC)

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

Ahoj Pe-Jo!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

Zdravím Ťa KuboF Hromoslav aj celú komunitu!

Ďakujem za pozvanie, ale teraz nemôžem sa zúčastniť. Veľa úspechov prajem celej komunite. S pozdravom Pe-Jo (diskusia) 08:28, 6. december 2017 (UTC)[odpovedať]