Diskusia s redaktorom:Peter261504

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Pe3kZA 19:52, 12. február 2017 (UTC)[]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Korýtkovité, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Pe3kZA 19:56, 5. október 2019 (UTC)[]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Korýtka (Unioninae), no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Pe3kZA 10:14, 6. október 2019 (UTC)[]

Diskusia s redaktormi[upraviť zdroj]

Zdravím. Ad [1]: diskusia s redaktormi sa vedie na ich diskusných stránkach (v tomto prípade Diskusia s redaktorom:Pe3kZA), nie na redaktorskej stránke. --Teslaton (diskusia) 09:18, 7. október 2019 (UTC)[]

Si schopný čítať s porozumením?![upraviť zdroj]

Opakovane nie si schopný pochopiť spôsob komunikácie na wiki, hoci so Ti to ja i Teslaton napísali! Vysvetlil som ti, že k danému článku sa diskutuje n jeho diskusnej stránke, pre článok Korýtkovité je to na TOMTO MIESTE! A opakujem - pokým nevidím zdôvodnenie úpravy názvu s priložením referencie, nemám dôvod nič meniť. Niekoľko dní sú v tvojich článkoch šablóny, upozorňujúce na potrebu zásadných úprav a teba tri dni trápi (doteraz nedoložený) názov! Uvedom si konečne, že cucať si niečo z prsta a hádzať to na wiki je spôsob, ktorý sa tu neakceptuje. Rovnako ako tento tvoj arogantný spôsob komunikácie. Nikto nemá čas a chuť doťahovať sa tu s tebou a pokračovanie tohto správania vyústi do bloku. Tak si láskavo prejdi staršiu komunikáciu a návody, aby si bol schopný začať byť pre wiki konečne užitočný! A áno, wiki je v (relatívne) úbohom stave - práve pre majstrov sveta, ktorí si myslia, akí sú skvelí, pritom však plytvajä čas iných redaktorov, ktorí mohli za ten čas urobiť množstvo užitočnejšej práce!--Pe3kZA 09:52, 7. október 2019 (UTC)[]


Stop hand nuvola black.svg Oznam!
Tvoj redaktorský prístup k Wikipédii bol dočasne zablokovaný z dôvodu poškodzovania integrity encyklopédie, ktorý nazývame vandalizmus. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, pieskovisko, pretože pokusy v článkoch zvyčajne rýchlo mažeme. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

Ako myslíš! Dúfam, že za jeden deň pochopíš aspoň spôsob komunikácie, pretože nateraz ti nejde ani tá! Prestať kolovrátkovať dokola a začni postupovať podľa pokynov, ktoré ti boli opakovane poskytnuté! Vôbec nejde o jedno slovo, naopak, ide o presné vymedzenie a pomenovanie danej čeľade. Dnes sa článok premenuje, zajtra zistíš, že to nie je presné a bude treba korekcia, o týždeň niekto nájde zdroj s úplne inou klasifikáciou. Každý presun vyvoláva súvisiace zmeny s rozsiahlymi následkami, preto je nutné zvážiť každú zmenu. --Pe3kZA 10:10, 7. október 2019 (UTC)[]

Odblokování[upraviť zdroj]

Účet jsem odblokoval pod podmínkou vedení normální debaty.

  • Diskusi bych vedl už tady nebo tam, kde byla zahájena.
  • Přispívejte prosím na diskusní stránky, ne na stránky redaktorů. Příslušnou sekci je možné upravit a text přidat skrze záložku "upraviť zdroj" u každého diskusního vlákna (viz i tady). Diskuse na skwiki doposud nemají možnost Vizuálního Editoru ("upraviť") ve stylu WYSIWYG, editace ale i tak není složitá (Wikipédia:Diskusná stránka). Text je psán ve zdrojovém editoru, výsledek si před uložením můžete zobrazit pomocí Zobraziť náhľad
  • Systém na slovenské Wiki (a i na české Wiki) je v současné době obecně takový, že pokud je slovenské pojmenování používané pro více rodů, užívá se odborného názvosloví. Nebyl bych ani proti zavést pojmenování ve smyslu Korýtko (Unio), ale na to je lépe získat širší konsensus a řešit to obecně, ne u jednoho článku.
  • Přesun stránky se provádí podle Pomoc:Premenovanie stránky, ale viz výše, zatím nedoporučuji.
  • Úprava názvu stránky se provádí pomocí volání {{DISPLAYTITLE:Název článku}}, v případě kurzívy u rodu Unio tedy {{DISPLAYTITLE:''Unio''}}. Osobně doporučuji i proto naučit se základy kódování Wiki, potom je možné provádět i pokročilejší editace a neužívat jenom Vizuální Editor.

---OJJ 12:12, 7. október 2019 (UTC)[]

Blok[upraviť zdroj]

Tak se dva dny vydýcháme, [2]. Takovýto styl komunikace je nepřípustný. -OJJ 07:49, 1. november 2019 (UTC)[]

Ako dostať fotku pod blok textu[upraviť zdroj]

Ako dostanem fotku pod plok textu/medzi dva texty?