Diskusia s redaktorom:Rolly~skwiki

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Rolly~skwiki. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 237 135 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Wookie


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského[upraviť zdroj]

Ahoj. Bold (tučne písmo) sa používa len v prvej vete v označení predmetu článku. --Wookie 13:28, 16. december 2011 (UTC)

Interwiki a kategórie[upraviť zdroj]

Ahoj, všimol som si tvoj nový článok Jazdci Apokalypsy. Jediné, čo mu chýbalo bolo interwiki, kategórie a šablóna výhonok. Sú to síce formálity, ale veľmi uľahčujú orientáciu na wikipédii. Preto sa nabudúce pokús, keď pridávaš nový článok dať tam aj interwiki, aj ho kategorizovať a podľa okolností pridať šablónu výhonku. Nech ti vydrží tvoj entuziazmus a budem rád ak ťa tu uvidíme prispievať čo najčastejšie. Všetko dobré --Mikulas1 (diskusia) 21:49, 19. november 2012 (UTC)

Your account will be renamed[upraviť zdroj]

08:44, 20. marec 2015 (UTC)

Renamed[upraviť zdroj]

11:11, 19. apríl 2015 (UTC)

Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko[upraviť zdroj]

Dobrý deň, neustále pridávate do článku informáciu, že ideológia tejto strany je fašizmus, nebudem spochybňovať či to je pravda alebo nie. Na wikipédiu ale dávame overené informácie, vyhlásenie jedného média určite z tejto strany nerobí fašistov, na to treba trošku viac zdrojov a podložené fakty, nie len holé výkriky. Táto strana sa ani oficálne k tejto ideológii nehlási. Preto prosím nemente ideológiu tejto strany. Ďakujem. --Exestosik (diskusia) 18:05, 13. máj 2016 (UTC)

Pripájam sa, do infoboxu neonacizmus ako ich oficiálna ideológia nepatrí, keďže kotlebovci sa k nej oficiálne z pochopiteľných príčin nehlásia. Do samotného článku môžeš pridať ozdrojované informácie, že boli za neonacistov označení určitými médiami alebo osobnosťami. --Kelovy (diskusia) 18:12, 13. máj 2016 (UTC)


Stop hand nuvola.svg Varovanie!
Prestaň, prosím, vymazávať texty v článkoch Wikipédie, považujeme to za vandalizmus. Úpravy si môžeš vyskúšať na pieskovisku. Ak neprestaneš poškodzovať Wikipédiu, zablokujeme Ti možnosť úprav. Ďakujeme za pochopenie.

--Teslaton (diskusia) 21:21, 2. október 2019 (UTC)