Diskusia s redaktorom:Sta3Nik

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Ahoj, Sta3Nik. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 246 897 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Príručka Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Obsah Pomocníka Kaviareň
(diskusia redaktorov)
Často kladené otázky Päť pilierov Wikipédie
Wikitext Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu lište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).


Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Hospodárstvo v Južnej Kórei, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Pe3kZA 20:17, 28. november 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Ázijské náboženstvá, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 12:36, 29. november 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Vďaka za snahu. Do článku treba pridať referencie priamo do textu. Treba zlepšiť úpravu textu po obsahovej aj formálnej stránke. Držím palce!--Jetam2 (diskusia) 12:36, 29. november 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Encyklopedická významnosť[upraviť zdroj]

(presun z diskusie k vymazanému článku Hospodárstvo v Južnej Kórei Dobrý deň, na stránke je urgent, čo mám ešte pridať? —Sta3Nik (diskusia) 07:25, 5. december 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

@Sta3Nik: Čo úprava, to k horšiemu... --Pe3kZA 09:17, 7. december 2019 (UTC)Odpovědět[odpovedať]