Wikipédia:Redaktori (kontakt)

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie

Vitajte. Na tejto stránke nájdete kontakty na redaktorov, ktorí sa o ne rozhodli podeliť, spolu s hlavnými oblasťami ich záujmu. Ak v niečom potrebujete poradiť, neváhajte kontaktovať nás. Kontakty sú triedené podľa podpisov abecedne. Tučne označený kontakt je u daného redaktora preferovaný.

Naši redaktori Vám ochotne poradia aj pomocou irc kanálu (chatovacieho kanálu). Prihláste sa na irc://irc.freenode.net/#wikipedia-sk.

Ak hľadáte redaktora pre odbornú konzultáciu, alebo recenziu článku pozrite aj WikiProjekt Kvalita/Recenzenti podľa odborov.

Tabuľku z rokov 2005 – 2019 nájdete v archíve.

Podpis Meno redaktora Diskusná stránka E-mail Skype ICQ Funkcia Oblasť záujmu na Wikipédii Poznámka
Alygator Michal Žilinský zilinsky.michal@post.sk Venujem sa prekladom z anglickej wikipedie, predovšetkým o rockovej a metalovej hudbe. Wikipediu poznám od roku 2005, redaktorom som od roku 2006.
ivob Ing. Ivo Baran skype už nie, discord: ivob#4961 už nemám Primárne sa zaoberám počítačovým hardvérom, informatikou, počítačovou grafikou. Som vyštudovaný strojár, a preto mi nie je cudzia technika všeobecne, strojárenstvo a jeho technológie, matematika a fyzika. Ako koníček mám elektrotechniku, hodne fotografujem (aj technická fotografia). Wikipédia je všeobecno náučná encyklopédia. Ako takú ju treba posudzovať a nerobiť z nej to čo sa urobiť nedá. Konečný cieľ cieľ je tak vzdialený, že sa treba pozerať len na dnešok. Čo sa dnes dá urobiť pre Wikipédiu ?
OJJ Jan V. admin Venujem sa zoológii. Z Česka. :-)
Otm Tibor Menyhért Bridž a spoločenské hry, matematika, fyzika
Peko Mgr. Peter Orság Prírodné vedy (chémia, geológia) už ani neviem odiaľ som sa sem dostal
Pelex Ondrej Pelech, PhD. admin Hlavne geológia a iné vedy o Zemi, vojenstvo (hlavne ale nie výlučne 2. svetová vojna) Narazil som na ňu niekedy koncom strednej školy, zarazili ma mnohé chýbajúce heslá...
Stanislav Hoferek Stanislav Hoferek shoferek@gmail.sk asianinemam 258126362 (Jabber ID: shoferek@jabbim.sk) Linux, počítače, a občas ešte niečo Som začínajúci básnik, pokročilý optimista a expert na všetko nepodstatné! Takže som sa sem pravdepodobne dostal na základe matematického omylu, chyby v Matrixe, alebo z nechuti byť múdri len na Pokeci :)
V0lkanic Tomáš ICQ nemám, Discord: pern1k rollbacker Na slovenskej wikipédii hlavne údržba, aktualizácia a potieranie vandalizmu. Tiež z Česka. Pôsobím tu až od roku 2022, som sympatizující člen Wikimedia SK a člen Wikimedia ČR.
Wizzard Roman Paholík wizzardsk@gmail.com wizzard1982 123626918 admin Venujem sa hlavne astronómii, geografii, počítačovým vedám a všetkému, čo ma momentálne zaujíma. O anglickej som vedel už dávno, slovenskú som objavil, keď mala okolo 12000 článkov
Poznámky
  • Podpis: podpis redaktora, tak ako sa zobrazuje na stránkach diskusie. Zároveň je to odkaz na domovskú stránku redaktora, kde nájdete základné informácie o konkrétnom redaktorovi.
  • Meno redaktora: civilné meno. (prosím uveďte prípadne tituly, kvôli propagácii našej wiki)
  • Diskusná stránka: odkaz na diskusnú stránku redaktora. Toto je miesto na diskusie s redaktorom.
  • E-mail: emailová adresa redaktora. Nahraďte at za "@" a dot za ".".
  • Skype: login redaktora do programu Skype.
  • ICQ: ICQ číslo redaktora.
  • Funkcia: Funkcia redaktora (ak nejakú má).
  • Oblasť záujmu na Wikipédii: Čím sa redaktor na Wikipédii hlavne zaoberá. Ak potrebujete pomoc v nejakej konkrétnej veci, je pravdepodobnejšie, že Vám poradí redaktor, ktorý sa týmto aktívne zaoberá.
  • Poznámka: tu nájdete ostatné relevantné informácie o redaktorovi. Napr. na ktorých iných Wikipédiách je aktívny.