Wikipédia:Redaktori (kontakt)

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie

Vitajte. Na tejto stránke nájdete kontakty na redaktorov, ktorí sa o ne rozhodli podeliť, spolu s hlavnými oblasťami ich záujmu. Ak v niečom potrebujete poradiť, neváhajte kontaktovať nás. Kontakty sú triedené podľa podpisov abecedne. Tučne označený kontakt je u daného redaktora preferovaný.

Naši redaktori Vám ochotne poradia aj pomocou irc kanálu (chatovacieho kanálu). Prihláste sa na irc://irc.freenode.net/#wikipedia-sk.

Ak hľadáte redaktora pre odbornú konzultáciu, alebo recenziu článku pozrite aj WikiProjekt Kvalita/Recenzenti podľa odborov.

Tabuľku z rokov 2005 – 2019 nájdete v archíve.

Podpis Meno redaktora Diskusná stránka E-mail Skype ICQ Funkcia Oblasť záujmu na Wikipédii Poznámka
Alygator Michal Žilinský Ic chat 48px.svg zilinsky.michal@post.sk Venujem sa prekladom z anglickej wikipedie, predovšetkým o rockovej a metalovej hudbe. Wikipediu poznám od roku 2005, redaktorom som od roku 2006.
ivob Ing. Ivo Baran Ic chat 48px.svg Ic email 48px.svg skype už nie, discord: ivob#4961 už nemám Primárne sa zaoberám počítačovým hardvérom, informatikou, počítačovou grafikou. Som vyštudovaný strojár, a preto mi nie je cudzia technika všeobecne, strojárenstvo a jeho technológie, matematika a fyzika. Ako koníček mám elektrotechniku, hodne fotografujem (aj technická fotografia). Wikipédia je všeobecno náučná encyklopédia. Ako takú ju treba posudzovať a nerobiť z nej to čo sa urobiť nedá. Konečný cieľ cieľ je tak vzdialený, že sa treba pozerať len na dnešok. Čo sa dnes dá urobiť pre Wikipédiu ?
OJJ Jan V. Ic chat 48px.svg Ic email 48px.svg admin Venujem sa zoológii. Z Česka. :-)
Otm Tibor Menyhért Ic chat 48px.svg Ic email 48px.svg Bridž a spoločenské hry, matematika, fyzika
Peko Mgr. Peter Orság Ic chat 48px.svg Ic email 48px.svg Prírodné vedy (chémia, geológia) už ani neviem odiaľ som sa sem dostal
Pelex Ondrej Pelech, PhD. Ic chat 48px.svg Ic email 48px.svg admin Hlavne geológia a iné vedy o Zemi, vojenstvo (hlavne ale nie výlučne 2. svetová vojna) Narazil som na ňu niekedy koncom strednej školy, zarazili ma mnohé chýbajúce heslá...
Stanislav Hoferek Stanislav Hoferek Ic chat 48px.svg shoferek@gmail.sk asianinemam 258126362 (Jabber ID: shoferek@jabbim.sk) Linux, počítače, a občas ešte niečo Som začínajúci básnik, pokročilý optimista a expert na všetko nepodstatné! Takže som sa sem pravdepodobne dostal na základe matematického omylu, chyby v Matrixe, alebo z nechuti byť múdri len na Pokeci :)
Wizzard Roman Paholík Ic chat 48px.svg wizzardsk@gmail.com wizzard1982 123626918 admin Venujem sa hlavne astronómii, geografii, počítačovým vedám a všetkému, čo ma momentálne zaujíma. O anglickej som vedel už dávno, slovenskú som objavil, keď mala okolo 12000 článkov
Poznámky
  • Podpis: podpis redaktora, tak ako sa zobrazuje na stránkach diskusie. Zároveň je to odkaz na domovskú stránku redaktora, kde nájdete základné informácie o konkrétnom redaktorovi.
  • Meno redaktora: civilné meno. (prosím uveďte prípadne tituly, kvôli propagácii našej wiki)
  • Diskusná stránka: odkaz na diskusnú stránku redaktora. Toto je miesto na diskusie s redaktorom.
  • E-mail: emailová adresa redaktora. Nahraďte at za "@" a dot za ".".
  • Skype: login redaktora do programu Skype.
  • ICQ: ICQ číslo redaktora.
  • Funkcia: Funkcia redaktora (ak nejakú má).
  • Oblasť záujmu na Wikipédii: Čím sa redaktor na Wikipédii hlavne zaoberá. Ak potrebujete pomoc v nejakej konkrétnej veci, je pravdepodobnejšie, že Vám poradí redaktor, ktorý sa týmto aktívne zaoberá.
  • Poznámka: tu nájdete ostatné relevantné informácie o redaktorovi. Napr. na ktorých iných Wikipédiách je aktívny.