Diskusia s redaktorkou:KatherineSvk

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, KatherineSvk. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 231 869 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: BT


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Theo James, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 22:28, 9. jún 2016 (UTC)

Jake Gyllenhaal[upraviť kód]

Ahoj, revertovala som Tvoju úpravu, lebo tam bolo veľa textu bez referencií.--Lalina (diskusia) 21:50, 19. jún 2016 (UTC)

je tam šablóna preklad. že tam nie su referencie - nato nie je dovod to zmazať. vhodnejšie je tam dať šablónu na úpravu. --Gepetito (diskusia) 21:53, 19. jún 2016 (UTC)
Nie je to len o referenciách. Celkovo to je písané neencyklopedickým štýlom. Uviedla som to v diskusii článku.--Lalina (diskusia) 22:00, 19. jún 2016 (UTC)
Odpovedala som v diskusii článku - preformulovala som niektoré vety a čo sa týka referencií, tie ako už bolo spomenuté som nepísala nakoľko som dala šablónu preklad z en wiki - všimla som si, že je to tak riešené pri viacerých stránkach (príklad Taylor Swift). --KatherineSvk (diskusia) 11:39, 20. jún 2016 (UTC)
Ahoj, písala som v diskusii k článku. Čo sa týka referencií, pokiaľ sú v prekladanom článku, pridávame ich. Tie články bez referencií sú staršieho dáta, dnes už máme trochu iné štandardy. Čo sa týka formulácie - nemala by pripomínať časopisy. Ak potrebuješ poradiť, napíš mi do mojej diskusie. Ak rozšíriš naše rady, budeme radi. Ak by si sa venovala filmu, budem ešte radšej. Maj sa fajn. --Lalina (diskusia) 19:16, 20. jún 2016 (UTC)
Ale nie je dobré pridávať referencie z inej wikipédie naslepo, radšej každú over, či je funkčná a seriózna (aj na anglickej sa môže pritrafiť nejaká pofidérna s vyskakujúcimi reklamami). Ak ide o knižnú referenciu, tak prosím pridaj za ňou šablónu {{Prebraná citácia}}. Je to vhodné kvôli tomu, že ak dôjde k sporu ohľadom obsahu, nikto nebude od Teba požadovať, aby si tú knihu citovala.--Kelovy (diskusia) 19:38, 20. jún 2016 (UTC)