Diskusia s redaktorom:Ústav verejnej politiky

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Jetam2 (diskusia) 20:08, 6. december 2015 (UTC)

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku POLITICKÉ NOMINACIE NA SLOVENSKU, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Exestosik (diskusia) 17:55, 12. december 2015 (UTC)

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Max Weber a teória legitímnej autority, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Exestosik (diskusia) 15:24, 14. december 2015 (UTC)

Urgentne upraviť[upraviť kód]

Ahoj, nemaž šablónu urgentne upraviť, keď nie je článok v prijateľnom stave. --Exestosik (diskusia) 16:34, 14. december 2015 (UTC)

Upozornenie[upraviť kód]

Ešte raz upozorňujem, neodstraňujte šablónu urgentne upraviť z článku, pokým nebude článok v plnohodnotnej encyklopedickej forme. V opačnom prípade môžete byť zablokovaný. Ďakujem. --BT 17:33, 14. december 2015 (UTC)

Projekt/zadanie[upraviť kód]

Zdravím. O aké zadanie, semestrálny projekt alebo dačo podobné ide vo vašom prípade? Články vykazujú podobné príznaky. Vasiľ (diskusia) 13:57, 15. december 2015 (UTC)

Opakovane pridávate články, ktoré nespĺňajú podmienky na wiki. Prosím, prestaňte pridávať nové a radšej sa sústreďte na tie doteraz pridané. Vasiľ (diskusia) 14:11, 15. december 2015 (UTC)

Vyzerá to na spoločný účet študentov daného ústavu, ktorí prostredníctvom neho plnia školské zadanie.--ILoveJuice (diskusia) 14:27, 15. december 2015 (UTC)

Zdravím. Ospravedlňujem sa, podcenil som situáciu a dal som študentom heslo na wiki konto "Ústav verejnej politiky" aby nahodili text tam, s tým, že ho následne upravím. Budem sa snažiť teraz už vkladať texty po mojej úprave, aby v tom nebol chaos. Ospravedlňujem sa a verím, že to zvládneme vyriešiť. --IÚstav verejnej politiky (diskusia) 11:12, 16. december 2015 (UTC)

Upozornenie[upraviť kód]

Dobrý deň, po 3. vám hovoríme, neodstraňujte šablónu urgentne upraviť z článku, pokiaľ nebude článok v plnohodnotnej encyklopedickej forme. Ďakujem. --Exestosik (diskusia) 15:09, 15. december 2015 (UTC)

Stop hand nuvola black.svg Oznam!
Tvoj redaktorský prístup k Wikipédii bol dočasne zablokovaný z dôvodu poškodzovania integrity encyklopédie, ktorý nazývame vandalizmus. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, pieskovisko, pretože pokusy v článkoch zvyčajne rýchlo mažeme. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Pe3kZA (diskusia) 22:08, 15. december 2015 (UTC)

Výzva na komunikáciu[upraviť kód]

Vážení spracovatelia zadaní z Ústavu verejnej politiky. Tento účet bol z dôvodu nedostatku komunikácie a opakovaného zakladania článkov, vyžadujúcich urgentnú úpravu, zablokovaný. Zablokované budú aj akékoľvek ďalšie účty, prípadne založené na podobný účel. Požiadajte prosím zadávateľa Vašich prác o kontakt a komunikáciu s redaktormi Wikipédie na tejto diskusnej stránke. Vďaka. --Teslaton (diskusia) 22:46, 15. december 2015 (UTC)

Zdravím. Ospravedlňujem sa, podcenil som situáciu a dal som študentom heslo na wiki konto "Ústav verejnej politiky" aby nahodili text tam, s tým, že ho následne upravím. Budem sa snažiť teraz už vkladať texty po mojej úprave, aby v tom nebol chaos. Ospravedlňujem sa a verím, že to zvládneme vyriešiť. V súčinnosti s Vami postupne upravím texty -IÚstav verejnej politiky (diskusia) 11:38, 16. december 2015 (UTC)

Zdravím! Zo strany Wikimedia Slovenská republika môžme ponúknuť Wiki workshop. Ozvite sa nám, prosím. Veľa zdaru!--Jetam2 (diskusia) 13:56, 17. december 2015 (UTC)

Postup[upraviť kód]

Dobrý deň. Pokiaľ z Vašej strany ešte trvá záujem dokončiť začatý projekt, odporúčame nasledovný postup:

 • každý účastník si založí vlastný redaktorský účet a na redaktorskej stránke uvedie stručné info (minimálne odkaz na Redaktor:Ústav verejnej politiky). Okrem organizačného sú samostatné účty dôležité aj z licenčného hľadiska, aby bolo jasné autorstvo príspevkov.
 • účastník následne (už prihlásený pod vlastným účtom) vypracuje zadanie na svojom redaktorskom pieskovisku (odkaz "pieskovisko" vpravo hore na stránke). Týka sa to aj zadaní, ktoré už boli v nejakej inej podobe rozpracované. Ako minimum odporúčame účastníkom preštudovať si požiadavky na minimálny článok a štylistickú príručku.
 • na stránke Redaktor:Ústav verejnej politiky bude uvedené:
  • názov školy
  • názov predmetu
  • reálna identita zadávateľa a mailový kontakt
  • zoznam účastníkov a tém, vo forme zoznamu odkazov na ich redaktorské stránky a odkazov na pieskoviská. Zoznam môže vytvoriť centrálne zadávateľ, alebo sa môžu účastníci podopĺňať sami. Príklad položky /wikitext/:
   • * [[Redaktor:XY]] – [[Redaktor:XY/pieskovisko|Názov článku]]
 • medzi články Wikipédie (hlavný menný priestor) sa zaradia len vybrané príspevky, spĺňajúce kritéria (významnosť, encyklopedický štýl, spoľahlivé zdroje, technické požiadavky). Ostatné si zadávateľ len interne vyhodnotí z redaktorských pieskovísk a medzi články bez dopracovania zaradené nebudú.

V prípade otázok prosím napíšte do diskusie, prípadne ma kontaktujte mailom. S pozdravom, --Teslaton (diskusia) 07:43, 18. december 2015 (UTC)