Diskusia s redaktorom:Digital nick

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Digital nick. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 231 623 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Wizzard


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Problém so zdrojom obrázka Image:Foto 036.jpg[upraviť kód]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:Foto 036.jpg. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka. + davaj prosim obrazkom zmysluplne mena! Maros 13:37, 12 august 2006 (UTC)


Ahoj, chcem sa opýtať či máš povolenie od mesta Bratislava na uverejnenie erbu. Ak nie, erb bohužiaľ nemôžeme použiť a obrázok bude musieť byť zmazaný. Ďakujem. --Wizzard 10:37, 22 august 2006 (UTC)

Obrazky[upraviť kód]

Ahoj, chcem ta poziadat, aby si obrazky, ktore si prave nahral na sk.wiki nahral na commons (kam patria), aby ich mohli pouzit aj redaktori z inych wikipedii. Dakujem. --matros 14:13, 22 august 2006 (UTC)

Problém so zdrojom obrázka Image:Bratisla.jpg[upraviť kód]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:Bratisla.jpg. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka. matros 15:27, 22 august 2006 (UTC)

Haloooo!!![upraviť kód]

Neuraz sa, ale vies ty vobec citat? Na sk.wikipediu nepatria obrazky ktore sem pridavas. Obrazky ktore sam nafotis patria na COMMONS! Velmi pekne dakujem --matros 15:46, 22 august 2006 (UTC)

Inak vážne by si mohol začať odpovedať, pretože napríklad obrázok bratislavského erbu bude asi čoskoro zmazaný, ako som povedal, nemôžeme sem dávať erby bez povolenia mesta. --Wizzard 09:02, 26 august 2006 (UTC)

sorry[upraviť kód]

prepac, ale nevedel som ako sem pisat... a ako mam ziskat povolenie od mesta na ten erb???

najjednoduchšie je napísať mail na magistrát, máme aj niekde štandardný žiadací mail, ale ja som tam už raz písal a nedostal som žiadnu odpoveď :( --Wizzard 09:13, 26 august 2006 (UTC)
jaj... tak kedtak vyskusam...--Digital nick 09:18, 26 august 2006 (UTC)

V poriadku, ale zatiaľ dám ten erb preč z článku, lebo za to môžu byť dosť veľké pokuty :D --Wizzard 09:20, 26 august 2006 (UTC)

jj, v poriadku
nevies prosim ta kolko ma slovenska wikipedia clankov???

Inak našiel som ten mail, je tu: Wikipédia:Erby/Štandardný žiadací email. Čo sa týka počtu článkov, stačí sa pozrieť na hlavnú stránku (okolo 56 000) --Wizzard 09:23, 26 august 2006 (UTC)

diky :)

Susedia[upraviť kód]

Ahoj, ak smiem, tak by som ti rád poradil. Keď píšeš článok, skús používať namiesto tlačidla Ulož článok tlačidlo Zobraz náhľad. Uvidíš ako bude článok vyzerať keď ho uložíš. Ak sa ti niečo nebude pozdávať, môžeš to ešte upraviť/opraviť a zmeny uložiť až keď si budeš myslieť že verzia ktorú v náhľade vidíš je konečná. Veľké množstvo verzií zneprehľadňuje kontroly a zoznam vykonaných zmien a zbytočne to zaťažuje databázu. A teraz späť do tvorivej práce :) Abdull 11:35, 16 september 2006 (UTC)

K Susedom ešte aj ja: ten obrázok, ktorý si pridal na Commons, tam rozhodne nepatrí. Na Commons patria iba obrázky s voľnou licenciou (na akékoľvek použite), v praxi iba tie, ktoré si sám vytvoril, alebo už sú také staré, že patria do public domain. Ten obrázok si mal nakopírovať na našu wiki, pretože je to fair use. Urob tak prosím, lebo z Commons ho zrejme čoskoro zmažú. Mz 11:50, 16 september 2006 (UTC)

Erb Blavy[upraviť kód]

Zdravím, kolega, zase som si všimol, že v článku Bratislava pribudol erb, tak som ho chcel odstrániť, no potom som si všimol, že si ho tam dal ty, tak som sa potešil, že sme dostali povolenie od mesta. Tak ťa len chcem poprosiť, aby si niekde do diskusie obrázku alebo priamo do obrázku dopísal informácie ohľadom povolenia, prípadne odkaz na naskenovaný list, v ktorom je to povolenie. Vďaka :D --Wizzard 12:50, 19 september 2006 (UTC)

sry asi ta sklamem, ale ten erb som tam dal, lebo som myslel, ze ked bol commons tak mozem.... nie ze by som posielal list na magistrat..... som myslel, ze niekto iny dostal povolenie :( --Digital nick 18:24, 19 september 2006 (UTC)

Tak to je škoda, v tom prípade ho zatiaľ z toho článku odstránim, aby z toho neboli nejaké právne problémy. --Wizzard 09:06, 20 september 2006 (UTC)

Televízne seriály[upraviť kód]

Ahoj, zle používaš šablónu "Infobox Televízny seriál". Opravil som ju a použil v článku Monk. Skopíruj ju do ostatných článkov o seriáloch a potom stačí zmeniť iba údaje. Adrian@diskprís 18:06, 20. november 2006 (UTC)

OK, diky --Digital nick 19:37, 20. november 2006 (UTC)

Obrázok Blavy[upraviť kód]

Počuj, kamoš, mám pocit že ten obrázok Bratislavy sa mení príliš často, nebol ten predošlý lepší? :D --Wizzard 16:09, 29. december 2006 (UTC)

ten co si tam dal ty - ten posledny sa mi nepacil, lebo tam ani nebol vidiet cely hrad tak som ho jednoducho musel zmenit.... ale ten modry kostolik co je tam dole je dobry, nie??--Digital nick 18:06, 29. december 2006 (UTC)


Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

-)
sak to robim!! ale ked ma nieco napadne az neskor!! --Digital nick 14:09, 4. január 2007 (UTC)

Problém so zdrojom obrázka Image:Wallpaper4.jpg[upraviť kód]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:Wallpaper4.jpg. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka. AtonX 09:17, 23. január 2007 (UTC)

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:Prison break.jpg[upraviť kód]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:Prison break.jpg. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka. AtonX 14:43, 24. január 2007 (UTC)

  • prosim ta vymaz Image:Prison break 2.jpg, lebo to som sa asi pomylil ked som to tam daval este raz --Digital nick 15:07, 24. január 2007 (UTC)
    • Vymazane. do tvojej pozornosti dávam ešte raz citáciu zo šablóny Fair use:
Upozornenie pre redaktora, ktorý nahral tento obrázok:
Obrázky označené ako "Fair use", ktoré nemajú uvedené informácie o pôvode (zdroj), môžu byť okamžite zmazané! Nestačí pritom napísať len, že obrázok je napr. z anglickej wikipédie, treba uviesť plnú (pôvodnú) adresu obrázku. Ak neviete ako, kliknite sem. Prečítajte si tiež všetky ostatné podmienky nahrávania "Fair use" obrázkov na slovenskú Wikipédiu.

--AtonX 15:16, 24. január 2007 (UTC)

a mozem ho nahradit inym, podobnym obrazkom?? lebo neviem odkial je... madarska stranka, odkial obrazok je, neobsahuje infomacie o jeho povode--Digital nick 15:20, 24. január 2007 (UTC)
Ak ho chceš nechať zmazať, stačí naň umiestniť šablónu {{Zmazať lebo}} s vysvetlením. Iný obrázok je možné použiť, ak spĺňa podmienky Fair use. --AtonX 15:32, 24. január 2007 (UTC)

Fair use[upraviť kód]

Dávam ti do pozornosti stránku Diskusia k šablóne:Fairuse, najmä však odkazy

--AtonX 13:51, 24. január 2007 (UTC)

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:FOX logo.svg[upraviť kód]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:FOX logo.svg. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka. Bubamara …✉ 07:37, 3. september 2007 (UTC)

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:House.jpg[upraviť kód]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:House.jpg. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka. Bubamara …✉ 07:36, 7. september 2007 (UTC)

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:250px-ABC.svg.png[upraviť kód]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:250px-ABC.svg.png. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka. Bubamara …✉ 19:05, 12. október 2007 (UTC)

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:BBC Logo 1997-Present.png[upraviť kód]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:BBC Logo 1997-Present.png. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka. Bubamara …✉ 07:57, 24. október 2007 (UTC)

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:Klinikagrace.jpg[upraviť kód]

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:4400.jpg[upraviť kód]

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:24tv.jpg[upraviť kód]

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:The da vinci code.jpg[upraviť kód]

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:Poslednysamuraj.jpg[upraviť kód]

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:PrimaTV.png[upraviť kód]

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:The O.C Intro.jpg[upraviť kód]

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:Joj.png[upraviť kód]

--Bubamara …✉ 20:28, 2. november 2007 (UTC)

Kamenné námestie (Bratislava)

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Kamenné námestie (Bratislava) si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--–Bubamara 16:31, 19. júl 2008 (UTC)