Diskusia s redaktorom:Hardrock

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Hardrock. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 235 479 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Wizzard


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Maxim E. Matkin[upraviť kód]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Maxim E. Matkin si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--Bubamara …✉ 08:40, 14. november 2007 (UTC)

Polnočný denník[upraviť kód]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Polnočný denník si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--Bubamara …✉ 08:46, 14. november 2007 (UTC)

Prečítaj si prosím pozorne toto: Týmto sa právne zaväzujete, že ste tento text buď napísali sám, alebo že je skopírovaný z voľného diela (public domain) alebo podobného zdroja neobmedzeného autorskými právami. NEUMIESTŇUJTE TU BEZ POVOLENIA DIELA CHRÁNENÉ AUTORSKÝM PRÁVOM! Ďakujeme, ti že rešpektuješ autorské práva. --Bubamara …✉ 08:46, 14. november 2007 (UTC)

Filmy[upraviť kód]

Ahoj, všimol som si že si začal pridávať články o filmoch. Chcel by som ťa upozorniť, že namiesto zložitých štruktúr, ktoré vkladáš do článku, aby si zobrazil informácie o filme, stačí vložiť šablónu Šablóna:Infobox Film a do nej vyplniť príslušné údaje, ako je to napríklad pri filme Ja, robot (film). Takisto ak píšeš o deji, zápletke alebo rozuzlení filmu, daj pred resp. za šablóny {{spoiler}} resp. {{Endspoiler}}. Adrian@diskprís 13:20, 2. december 2007 (UTC)


Na {{spoiler}} si dam pozor... --hardrock 17:21, 2. december 2007 (UTC)

    • Už som pochopil, čo si myslel tou zložitou štruktúrou. Neskôr, ale predsa :D. Tú štruktúru som ale zobral práve z tej šablóny Šablóna:Infobox Film. Do budúcna budem dávať tú jednoduchšiu, ako je v "Robotovi".