Diskusia s redaktorom:Niesomdoma

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Niesomdoma. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 236 705 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Zuzana Martináková (muzikologička), no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Pe3kZA 09:18, 14. júl 2020 (UTC)

Zuzana Martináková (muzikologička) je doplnené --Niesomdoma (diskusia) 08:03, 17. júl 2020 (UTC)

Nazdar. Dana Čahojová je v súčasnej podobe [1] tiež urgent. Je možné, že som to len zastihol v rozpracovanom stave, v takom prípade je ale dobré vložiť si tam š. {{pracuje sa}} a odstrániť ju keď skončíš s robotou na čl. --Teslaton (diskusia) 23:57, 16. júl 2020 (UTC)

Dana Čahojová je doplnené --Niesomdoma (diskusia) 08:03, 17. júl 2020 (UTC)

osobný útok --2A02:AB04:27BD:D900:6501:7E4E:249E:79AC 13:39, 5. august 2020 (UTC)

Preferujem a presadzujem vecný a slušný spôsob komunikácie. Takže mi prosím vysvetli bez osobných invektív, čo si toutou informáciou myslel/a. --Niesomdoma (diskusia) 15:35, 5. august 2020 (UTC)

Nespamuj diskusie, osobný útok oznámeniami, na to diskusie neslúžia.--2A02:AB04:27BD:D900:6501:7E4E:249E:79AC 16:01, 5. august 2020 (UTC)

V prípade ak mieniš ďalej používať expresívne výrazy a nevysvetliť konštruktívne, v čom sú moje príspevky a revízie experimentami, tak tvoju komunikáciu na mojej diskusnej stránke budem vymazávať. --Niesomdoma (diskusia) 19:47, 5. august 2020 (UTC)
Čo sa týka rv. doťahovania sa o prítomnosť parametrov Manžel/Partner pri mužoch resp. Manželka/Partnerka pri ženách, to skutočne nie je konštruktívne (z oboch strán). V poriadku sú oba variany – aj keď tam parametre zostanú, aj keď sa zredukujú na tie pravdepodobnejšie varianty (tzn. pri mužoch manželka/partnerka, pri ženách manžel/partner), najmä keď z obsahu hesla nie je zrejmé, že by bol dotyčný/dotyčná príslušník nejakej sexuálnej menšiny. --Teslaton (diskusia) 19:53, 5. august 2020 (UTC)
Díky za normálne vysvetlenie. Ideálne to niekto seniornejší môže napísať aj sem: Šablóna:Infobox Politik --Niesomdoma (diskusia) 19:58, 5. august 2020 (UTC)